Архів
Четвер,
10 січня 2019 року

№ 2 (19649)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарНаша поштаСоняшникВербиченька

Добрий господар

Добірку підготувала
Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Свої корми для птиці

СКІЛЬКИ б і яких не існувало комбікормів, більшість господарів, однак, віддає перевагу випробуваним роками способам догляду за домашньою птицею, згодовуючи...

 

Тирса в саду і на городі

З ЛІТЕРАТУРИ для городників про тирсу відомо лише те, що вона подкислює ґрунт. Тому більшість і побоюється її використовувати. А даремно!
Особливо цінною...

 

Запечена свинина у глазурі з імбиру

ДЛЯ приготування знадобиться (на 4 порції): 1,5-2 кг свинини зі шкірою і тоненьким шаром сала, одна цибулина, два невеликих свіжих корені імбиру, чотири гілочки м’яти,...

 

Картопля по-селянськи зі смаженими овочами, грибами і сиром

ЗНАДОБИТЬСЯ: 300 г свіжих (розморожених) грибів (білих або маслюків), дві цибулини, морквина, один червоний солодкий перець, чотири столові ложки олії, 700...

 

Гарбузовий пиріг із курагою

ЗНАДОБИТЬСЯ: 130 г вершкового масла, склянка борошна, столова ложка цукру, 1 жовток, чверть чайної ложки солі, олія, цукрова пудра для прикраси.
Для начинки: приблизно...

 

Общипувати пір’я легко

ПІСЛЯ забою домашньої птиці найбільше часу доводиться витрачати на общипування з тушок пір’я та пуху. Ця процедура марудна і неприємна.
Винахідливі господарі...

 

Позбуваємося сажі

ТІ, В КОГО у хаті пічне опалення, знають, наскільки небезпечне накопичення сажі в димоході.
Наслідки від займання сажі можуть бути найтяжчі. Вона спалахує...

 

ДО РЕДАКЦІЇ звернувся В.Т. Мартиненко з Полтавщини з проханням розповісти про агротехніку вирощування саджанців волоського горіха з насіння. Тож подамо розгорнутий матеріал з описом двох способів одержання молоденьких деревець — висівання горіхів одразу на постійне місце або з подальшим пересаджуванням сіянців. Сподіваємось, наші поради стануть у пригоді всім, хто хотів би мати у своєму садку горіх або й закласти цілу горіхову плантацію. А справа вельми перспективна — ця культура в нас чудово росте і дає гарні врожаї.

Попередніми роками багато хто на селі, радіючи проведенню до хат газу, розвалив піч, а дехто й грубу, і тепер шкодують. Втім, далекоглядні господарі так не вчинили, дбають про цегляну споруду. Однак інколи трапляється прикрість: пічка або грубка дає тріщини. Це не тільки негарно, а й створює загрозу для життя мешканців. Отже, повідаємо, як їх позбутись.

Мала перепілка, і яєчка несе маленькі, але які ж вони корисні й навіть цілющі для людського організму. В одному з матеріалів наступного випуску вони «поміряються силою» з курячими і здобудуть упевнену перемогу. Дізнавайтеся, чому.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове