Архів
П’ятниця,
7 липня 2017 року

№ 52 (19497)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

  • Гість куточка

Квітуча господа Миколи Яковчука

Олена Чернявська.

м. Верхньодніпровськ

Дніпропетровської області.

ХТОСЬ інший на невеликій, розміром шість соток, присадибній ділянці насадив би картоплі та цибулі й тішився, що буде запас на зиму. Та герой нашої оповіді не...

 

Перемо подушки

З ЧАСОМ на подушках з’являються жовті плями від поту, всередині накопичується пил і сміття. Купувати нові хоча б раз на рік — велика розкіш. Тому за ними потрібно...

 

Генеральне прибирання без «хімії»

Якщо повністю відмовитися від засобів побутової хімії, які пропонують нам у магазинах, то постає питання, чим їх замінити.
Звернімося до досвіду наших...

 

Доглядаймо за помідорами правильно

З ПРИВОДУ того, чи потрібно видаляти листя на кущах томатів, існують різні теорії. Але досвідчені городники все ж схиляються до думки, що ця процедура дає позитивний...

 

Комарі не кусатимуть

ПРИЙШЛА справжня спека, а з нею проблема, як захиститися від комарів. Позбутися кровососів допоможуть прості й ефективні заходи.
100 грамів камфори,...

 

Домашнє «шампанське»

З ЛИСТЯ чорної смородини можна просто заварювати запашний чай. Але ми пропонуємо вам виготовити ігристе вітамінне «шампанське».
Смородина славиться не...

 

Кабачки з гірчинкою

ГІРКУВАТІ огірки — явище звичне. А чого гірчать кабачки, запитують читачі.
Таке трапляється вкрай рідко. Гіркий смак кабачків спричиняє та сама речовина,...

 

РЯСНІ дощі, що пронеслися над країною, напоївши вдосталь спраглу землю, на жаль, можуть завдати шкоди майбутньому врожаєві. Мова про поширені захворювання городини. І наша праця піде нанівець, а ми ж плекали кожний рядочок, поливали за спеки, підживлювали, боролись із бур’янами і шкідниками. Тож на часі озброїтися знаннями проти напасті. В наступному куточку зупинимося детально, як зарадити лихові та вилікувати, зокрема, ягідники і квасолю. А заразом поділимося досвідом вирощування баклажанів. Виявляється, це не так і важко, бо синенькі не такі примхливі, як солодкий перець, і мають сильнішу кореневу систему.

Мабуть, не знайдеш в селі господині, яка не тримала б хоч кілька курочок, а то й півника. Аякже, свіже яйце дітям та онукам. Та буває, що не встигнеш забрати у несучки його неушкодженим — одразу розкльовує. От жіночка з Кіровоградщини й просить розповісти, як облаштувати гніздо таким чином, щоб завадити курці робити шкоду.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове