Архів
Середа,
7 березня 2018 року

№ 18 (19565)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша поштаВербиченька

Добрий господар

Добірку підготувала
Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Фенологічний календар посіву городніх культур

РАННЬОВЕСНЯНІ квітуючі рослини розпускають листя чи починають цвісти лише тоді, коли настає їхній час. Не раніше і не пізніше. Вони тонко відчувають природу...

 

Деревний попіл: цінне добриво, і не тільки

СПРАВДІ, він ще й відіграє суттєву роль у розкисленні ґрунту, поліпшує його структуру, сприяє засвоєнню рослинами мікроелементів, захищає їх від шкідників.
Деревний попіл...

 

Обробка насіння мікроелементами

У ПРОДАЖУ є універсальні набори мікроелементів, які містять бор, залізо, магній, мідь, молібден, кобальт, цинк. Ці повноцінні нетоксичні мікродобрива зручні...

 

Вирощуємо розсаду перцю

ЦЮ КУЛЬТУРУ вирощують через розсаду, тому що вона має досить довгий вегетаційний період.
Для перцю пікіровка не обов’язкова, оскільки регенерація кореневої...

 

Курочка віддячить

НЕСУЧІСТЬ курей у холодний період можна значно підвищити, якщо тримати птицю в теплому, світлому і добре вентильованому приміщенні.
Температуру повітря...

 

Якщо озимий часник зійшов восени

МИ ПИСАЛИ про зеленні культури, які пішли в ріст минулої теплої і довгої осені. Та й січень 2018-го видався найтеплішим за останнє століття. Тож не дивно, що...

 

Секрети урожайної грядки

ҐРУНТОВУ суміш у ящиках перед сівбою слід спершу полити, інакше насіння з водою буде затягнуте у глиб ґрунту і період появи сходів затягнеться.
Найкращий склад...

 

РОЗСАДНІ клопоти на часі, тож хоча б один матеріал випуску присвячуємо цій темі. Наступного разу поговоримо про основні хвороби тендітних сіянців — кореневу гниль і чорну ніжку. Боротися з ними дуже важко, особливо з першою, тому, аби не допустити загибелі розсади, треба знати, що зумовлює появу захворювання. Ну і, звісно, «вловити» перші ознаки негараздів, щоб ужити відповідних заходів.

Звісно, не можемо обійти увагою радісну і важливу подію, яку зараз очікують багато власників домашньої худоби, — появу телятка. Про що насамперед має потурбуватися господар; чому молозивний період є вирішальним для виживання і подальшого здорового існування тварини; як поступово змінювати раціон і які його найкращі складові — ось які вузлики зав’яжемо на пам’ять тваринникові-початківцю. А може, й досвідчені хазяї для себе щось почерпнуть.

А пасічник із півстолітнім стажем Леонід Мар’янович Гвяздівський поспішає зі своїми порадами щодо догляду за бджілками у ранньовесняний період. Аякже, він дуже відповідальний, аби не допустити загибелі бджолосімей. Чоловік підкаже, коли виставляти вулики із зимівника на тічок, як провести обліт комах, що невідкладно зробити задля їх благополучного розвитку.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове