Вівторок, 16 травня 2023 року № 20 (20012)
http://www.silskivisti.kiev.ua/20012/print.php?n=52696

Запорука щедрості суниці

ГОЛОВНИЙ резерв урожаю суниці — поливи. Вона дуже любить воду. Втім, нині нема необхідності поливати полуницю садову, адже перші весняні місяці були дуже дощовими. До того ж від перезволоження ягоди не такі солодкі, як хотілося б. Частина врожаю навіть може уразитися гниллю.

Окрім того, вологі місця вельми полюбляють слимаки, і зазвичай їх багато на суничній грядці. Цих шкідників слід нещадно знищувати. Сьогодні у продажу є чимало засобів боротьби зі слимаками. Слід лише дотримуватися правил застосування препаратів.

Раніше суницю вирощували виключно на солом’яній мульчі. Плюси соломи — ягоди чисті, гнилі майже відсутні, поливів менше. Нині ж перевагу віддають поліетиленовій плівці. Хоча плівка або нетканий укривний матеріал набагато дорожчі, ніж солома. До того ж солома — екологічно чистий продукт, який за сезон перегниває, збагачуючи ґрунт поживними речовинами. Потрібно лише кілька разів полити її розчином сечовини (40-60 г на 10 л води), щоб солома не брала азот із землі.

Стосовно дуже популярних тепер спанбондів, то варто зауважити, що використовувати чорний такий матеріал у південних регіонах не рекомендується, оскільки ґрунт під ним сильно перегрівається.

За літо полуницю садову підживлюють не менше чотирьох разів.

Перше підживлення проводять весною, коли рослини щойно почали відростати. Найкращою поживою буде коров’як або пташиний послід. Ці добрива треба настоювати у воді протягом тижня і використовувати, розводячи водою відповідно один до семи і один до 20. У розчин можна додати трохи сечовини.

Друге підживлення має бути на етапі бутонізації рослин. У цей час удобрюють азофоскою (1 столова ложка на 10 л води). У розчин можна додати по 0,5 л попелу на кожне відро.

Утретє підживлення проводять перед цвітінням: обприскують розчином борної кислоти (5-10 г на 10 л води, додавши сірчанокислий цинк у кількості 1-5 г).

Четверте підживлення необхідне в середині серпня. Настоюють коров’як і на відро розбавленого настою (один до семи) додають пів літра попелу.