Архів
Вівторок,
19 жовтня 2021 року

№ 76 (19924)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар
  Версія для друку          На головну

Дослівно

Валентин Лабунський, громадський діяч, головний редактор «Нової газети» (Нью-Йорк, США).

Можновладці потирають руки в очікуванні великого гендля. Адже земля — це останній, найцінніший, ресурс, решту практично розікрали. Відразу після старту її продажу розпочалися процеси зі скуповування сільськогосподарських наділів у селян через різні схеми. Активно використовуються підставні особи, на яких оформлюють ділянки. Запрацювала пекельна машина обдурювання людей засобами словесної казуїстики і посилання на досвід західних країн. Утім, це цинічні маніпуляції. Спершу треба було перейняти досвід рівності всіх громадян перед законом та беззаперечної поваги до закону, як у провідних західних державах, а потім ухвалювати доленосні рішення, котрим є відкриття ринку землі.

Тим часом підписаний президентом закон 2194, який передбачає зміни до Земельного кодексу, запроваджує ряд новацій, що засадничо суперечать національним інтересам України. Зокрема, окремою статтею прописано пріоритетне право купувати сільськогосподарську землю тих, хто має ліцензію на видобуток корисних копалин… Це кричуще зазіхання на власність українського народу.

Ринком землі знищується й українське фермерство. Але влада робить вигляд, що нічого не чує й нічого не бачить. Бо для неї є нагода добряче заробити. Вона завуальовує це словесними туманностями як «благо для народу», «світовий досвід», «корисність переходу земельних відносин на ринок». Продаж землі — це незворотний процес, продавши раз — втратимо назавжди.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
З паливом таки проблеми?
Читати
Заплатять удвічі більше
Читати
На поїзд так просто не сядеш
Читати
Обмежено кількість переказів
Читати
«Відкрили» небо
Читати





При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове