П’ятниця, 29 січня 2021 року № 7 (19855)
http://www.silskivisti.kiev.ua/19855/print.php?n=47894

Перший репортаж

Єлизавета БАП, десятикласниця.

м. П’ятихатки

Дніпропетровської області.

МЕНІ завжди подобалося знімати різні відео. Я часто уявляла себе телеведучою і брала інтерв’ю у своїх рідних. Що­правда, батьки бачили мене у майбутньому художником, бо дідусь ним був, мама гарно малює і в мене виходить. Проте я все одно продовжувала шукати свій шлях у житті. Займалась танцями, вокалом. Та після того, як побачила сюжет про відкриття в нашому місті гуртка «Юні журналісти», вирішила спробувати реалізувати себе саме в цій царині.

На заняттях ми вчимося нестандартно мислити, виконуємо різні цікаві завдання. А скільки відкриттів було зроблено про себе, оточуючих і навколишній світ під час екс­курсії до бюро правової допомоги, де ми разом із юристами говорили про болючу для багатьох із нас тему булінгу, себто агресивної поведінки в дитячих колективах. Незабутні емоції залишилися після відвідин храму Покрови Пресвятої Богородиці. Отець Михаїл не тільки цікаво повідав нам історію православ’я, а й дохідливо відповів на всі наші запитання. У центральній районній бібліотеці ми дізналися, що тут не лише підберуть потрібну книгу, а й допоможуть оформити реферат, роздрукувати необхідну інформацію з електронного носія. Корисною виявилась і екскурсія до телерадіостудії «Досвітні вогні», де відеооператор Віталій Гаврюшин просто на наших очах змонтував одну з наших зйомок у готову передачу.

Також у нас проводяться творчі зустрічі з цікавими людьми, зокрема були з художником Володимиром Махонею, поетом-атовцем Володимиром Фомічем, студенткою Київського національного університету культури і мистецтв Кариною Боровковою.

Одного дня наш керівник Олена Чернявська сказала, що мені вже час випробувати свої сили в ролі телекореспондента. Кілька днів я боролась зі страхом: який вигляд матиму на екрані, чи гарно звучатиме мій голос? А потім зрозуміла, що в нашій професії не повинно бути страху, і наступного дня впевнено пішла до інклюзивного центру. Саме там відбувся мій перший репортаж.