№ 71 (19819)

У номері:Весела світлицяНаша поштаСоняшник
  • Футбол

Важкий шлях до Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів. Сезон-2020-2021. Третій кваліфікаційний раунд. «Динамо» (Київ, Україна) — АЗ (Нідерланди) — 2:0 (Жерсон Родрігес, 49, Шапоренко, 86), «Гент» (Бельгія) — «Рапід» (Австрія) — 2:1.

САМЕ ці чотири колективи мають розіграти путівку до групового етапу лігочемпіонського турніру. Кияни вдома приймали нідерландську команду. Витримавши стартовий натиск гостей, динамівці почали ловити їх на контратаках. До перерви їм це не вдалося. Натомість гравці АЗ навіть мали дві-три чудові нагоди для взяття воріт «Динамо». Однак суперників підводили точність і надійна гра столичного голкіпера Бущана.

А ось початок другого тайму був повністю за «Динамо». Швидку контратаку після чудового паса Буяльського завершив точним ударом Родрігес — 1:0. Після пропущеного м’яча гості прагнули відчайдушно штурмувати динамівські ворота. Цього вечора захисні редути киян виявилися неприступними. Натомість ще одна їхня контратака завершилася голом. Відзначився Шапоренко — 2:0.

Динамівці виходять до раунду плей-оф, де двічі зіграють із бельгійським «Гентом». Матчі відбудуться 22 і 29 вересня. У першому поєдинку господарями будуть бельгійці.