№ 54 (19701)

У номері:Вербиченька
  • За рубежем
Переконлива перемога

ГРЕЦІЯ. На парламентських виборах перемогла опозиційна партія «Нова демократія».

Докладніше...
Тиск продовжується

США. Комітет у закордонних справах палати представників конгресу схвалив санкції проти «Північного потоку-2».

Суперечка через мігрантів

НІМЕЧЧИНА закликала Італію відкрити порти для суден із біженцями.

Атаки на останній оплот опозиції

СИРІЯ. Військові літаки режиму Башара Асада та РФ завдали ударів по мирних мешканцях.

Все ж краще солом’яна згода...

ВЕНЕСУЕЛА. Опозиція відновила переговори з владою.

Перехідний уряд

СУДАН. Військові і опозиція домовились про перехідний уряд.

Фінішувала «Луцька десятка»

Стрільба з лука. У Берліні (Німеччина) завершується четвертий етап Кубка світу зі стрільби з лука. Чоловіча збірна України у складі Олексія Гунбіна, Георгія Іваницького та Сергія Макаревича здобула срібні медалі у командних змаганнях зі стрільби з класичного лука. У фіналі українські лучники поступилися збірній Туреччини — 4:5. Бронзовими призерами німецького етапу Кубка світу стали представники США, які виграли протистояння за третє місце у суперників із Канади — 6:2.

Нагадаємо, Гунбін, Іваницький і Макаревич розпочали командний турнір перемогою над збірною Італії — 5:4, у чвертьфіналі обіграли команду Китаю — 5:4, а у півфіналі тріо з Канади — 5:1.

Легка атлетика. У Луцьку відбулися 14-ті Міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка», в яких взяли участь понад 40 спортсменів трьох країн: України, Білорусі та Молдови. Вони змагалися на дистанціях 10 км (чоловіки і жінки) та п’ять км (юніорки та юніори). Серед юніорок найшвидша представниця Білорусі Анна Зубкова, її результат — 22 хв. 56,28 секунди. Серед юніорів першим став Ігор Гончаренко з Сумщини. Серед жінок на дистанції 10 км «золото» завоювала волинянка з Любешівської ДЮСШ Марія Філюк, серед чоловіків — Віктор Шумик (ФСТ «Спартак», Школа вищої спортивної майстерності Волині).

Греко-римська боротьба. У Мадриді відбувся традиційний міжнародний турнір «Гран-прі Іспанії», у якому взяли участь спортсмени 27 країн світу. Збірна України завоювала вісім нагород, із них чотири золоті, і посіла друге місце в загальнокомандному заліку. Золоті медалі у скарбничку нашої команди поклали Ленур Теміров (вагова категорія 63 кг), Артур Політаєв (67 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг), Олександр Чернецький (130 кг). Срібло в активі Володимира Яковлєва (77 кг), Владлена Козлюка (97 кг), бронза — у Парвіза Насібова (77 кг) і Андрія Дегтярьова (97 кг).