Вівторок, 26 березня 2019 року № 24 (19671)

• Спорт

Не такий Роналду і «забивний»

Микола МОТОРНИЙ.

Футбол. Чемпіонат Європи-2020. Відбірковий турнір. Група «Б». У стартовому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020 збірна України зіграла внічию 0:0 в гостях із командою Португалії.

Перший тайм поєдинку в Лісабоні завершився без голів. Після перерви натиск господарів на ворота П’ятова посилився. Навіть Роналду змушений був визнати надійний захист української команди. Втім, наша збірна не тільки вдало захищалась, а й могла навіть перемогти, якби свій момент використав новачок збірної Мораес. У підсумку нічия — 0:0.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував результат виїзного матчу: «Ми не дали забити чемпіонам Європи у себе вдома — я вважаю це відмінний результат. Португальці перебудовувалися, дуже добре пресингували. Я задоволений своєю командою на 80 відсотків. Дуже важлива була командна гра. Задоволений усіма футболістами. Ті гравці, які вийшли на заміну, відіграли дуже добре. А Миколенко і Матвієнко — ідеально. Хочу подякувати всьому стадіону, зокрема, нашим уболівальникам за цю підтримку. Атмосфера, яку створили фанати, була чудова».

В іншому матчі нашої відбіркової групи «В» збірна Люксембургу обіграла на своєму полі команду Литви — 2:1.

Хокей. Півфінальна серія плей-оф Української хокейної ліги (УХЛ). У п’ятому матчі ХК «Донбас» обіграв «Білий Барс» — 8:1 і виграв серію — 4:1. У фіналі «Донбас» зіграє з переможцем пари «Кременчук» — «Дніпро». Рахунок у цій серії 3:2 на користь «Кременчука».

Теніс. Українська тенісистка Любов Костенко разом із француженкою Жюлі Морле перемогла на турнірі «ITF World Tennis Tour Juniors» другої категорії в Бенікарло (Іспанія). У фіналі українсько-французька пара обіграла Франческу Курмі з Мальти та британку Ерін Річардсон — 6:2, 6:1. Цей парний титул став другим для Костенко нинішнього сезону. На початку березня Любов разом із Морле стала чемпіонкою турніру першої категорії в Марокко.