Архів
П’ятниця,
21 грудня 2018 року

№ 98 (19645)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала
Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Версія для друку          До списку статтей

Салат «Язик під шубою по-новорічному»

ДЛЯ приготування треба взяти дві картоплини, 200 г свинячого язика, 250 г консервованих грибів, одну цибулину, чотири курячих яйця, два маринованих огірки, 150 г майонезу, олію.

Для оздоблення знадобиться шість перепелиних яєць, невелика варена морквина, дві червоні цибулини, дві смужки перцю, ягоди.

Картоплю вимити, відварити до готовності, остудити, почистити, натерти на тертці. Добре промити язик у проточній воді, відварити протягом 2-3 годин. Остудити, зняти плівку, нарізати тонкою соломкою.

Гриби вийняти з банки, обсушити, також нарізати тонкою соломкою. Цибулю почистити, нарізати тонкою соломкою, обсмажити на олії разом із грибами до золотистого кольору.

Яйця зварити круто, остудити, почистити, відокремити жовтки від білків, натерти на крупній тертці в різні ємності. Мариновані огірки нарізати дрібними кубиками або натерти на дрібній тертці і змішати з майонезом.

На блюдо викласти шарами, промазуючи кожен огірковим майонезом: картопля — язик — гриби з цибулею — білки — жовтки.

Страву прикрасити викладеним оздобою годинником. Навколо розкласти півкільця червоної цибулі.

Версія для друку          До списку статтей

КОЛИСЬ ми вже писали про використання тирси в саду і на городі. Втім, переважно, що мінусів од її внесення більше, ніж плюсів. Однак досвід городників підказує, що боятися її використовувати, через те що підкислює ґрунт, не варто. На деяких (наголошуємо!) типах ґрунтів і деяких рельєфах вона просто незамінна. Поговоримо, в яких саме випадках доцільно застосовувати тирсу.

Скільки з’явилося новинок у кормах для птиці, а більшість господарів переконані: найкращим є те, що виростили в себе на городі. Ніякої тобі хімії, ніяких добавок, а яйця й тушки виходять такі, що хоч став на них знак якості. Що ж найбільше йде на користь нашим сокотушкам, піде мова в одному з матеріалів першого випуску 2019-го.

І так хочеться поділитись ще кількома оригінальними і разом із тим простими рецептами, які не вмістились у передноворічному куточку! Але ж попереду Старий Новий рік, Меланка, коли родина збереться за щедрим столом. Отут ми і станемо в пригоді господинькам. Складові цих страв недорогі, майже все має бути в коморі й погребі, а дещицю на оздоблення можна прикупити. Приготуйте, не пошкодуєте.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове