ФРАНЦІЯ. Лідера ультраправих Марін Ле Пен повторно позбавлено депутатської недоторканності.

ТИХИЙ ОКЕАН. У західній його частині відбулися наймасштабніші за десятиліття військові маневри.

Не продихнути

ІНДІЯ. У Делі через смог закрили школи.

Трофеї юних атлетів

Художня гімнастика. 14-річна школярка Христина Погранична здобула чотири золоті медалі на турнірі «Happy Cup 2017» в бельгійському Генті. Вона виграла чотири з чотирьох можливих медалей: стала першою із вправи з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою в юніорському розряді.

Фехтування. В Ужгороді відбувся Всеукраїнський турнір із фехтування на рапірах серед юніорів. Змагання присвячені пам’яті заслуженого майстра спорту Поліни Ковач. За нагороди змагалося понад 200 найкращих рапіристів України 1998 року народження та молодші.

Серед юнаків бронзові нагороди розділили ужгородець Роберт Фортуна та киянин Семен Булава. На другому місці зупинився Ярослав Гайдук (м. Київ), а чемпіоном турніру став Максим Гаравський зі Львова.

Серед дівчат бронзовими медалістками стали Марія Кривонос (м. Ужгород) та киянка Олександра Буденко. «Срібло» здобула Катерина Буденко (м. Київ), а чемпіонський титул виборола Аліна Полозюк із Миколаєва.

Тхеквондо. У місті Ларнака (Кіпр) завершились змагання континентальної першості з тхеквондо (ВТФ) серед юніорів. Титул віце-чемпіонки Європи у ваговій категорії до 46 кг виборола Ольга Процвітаєва, а Василь Котяш став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 51 кг.

Шахи. Обидві українські команди стали призерами командного чемпіонату Європи з шахів серед чоловіків та жінок (класичні шахи) на Криті.

Трійку лідерів серед жіночих команд замкнула українська збірна у складі: Наталія Жукова, Юлія Осьмак, Анна Ушеніна, Анна Музичук та Інна Яновська. А наші співвітчизники Павло Ельянов, Юрій Криворучко, Руслан Пономарьов, Юрій Кузубов та Мартин Кравців вибороли «бронзу» континентальної першості серед чоловічих команд.

Теніс. Європейська федерація тенісу (Tennis Europe) підбила підсумки 2017 року з чотирьох традиційних номінацій. Як і минулого сезону, призу «Команда року» була удостоєна збірна України серед дівчаток до 14 років.

Українські тенісистки виграли зимовий та літній Кубки Європи. Нинішнього сезону за нашу команду виступали Любов Костенко, Дар’я Лопатецька, Катерина Рублевська та Анастасія Соболєва.

Велоспорт. Українська спортсменка Ганна Соловей стала володаркою срібної нагороди першого етапу Кубка світу з велоспорту (трек) у польському місті Прушков. «Золото» у представниці Бельгії Лотте Копецкі. Бронзова призерка гонки — французька велосипедистка Коралі Демай.

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2017-2018. П’ятнадцятий тур.

«Верес» — «Зірка» — 0:0