П’ятниця, 27 жовтня 2017 року № 84 (19529)

Український учений — найпрудкіший марафонець світу

Легка атлетика. Вчений з Києва Дмитро Лебедєв став переможцем Чиказького міжнародного марафону у віковій групі 75-79 років, на годину випередивши свого найближчого суперника. Результат українця — 3 години 31 хвилина 7 секунд. Усього в марафоні цього року брали участь 45 тисяч симпатиків цього виду спорту.

Панкратіон. У Баку (Азербайджан) відбувся чемпіонат світу з панкратіону. На старті змагань молодіжна збірна України виграла 5 золотих, 8 срібних і 14 бронзових нагород. Не залишилися без медалей і панкратіоністи Сумщини. Серед юніорів у своїх вагових категоріях «срібло» здобули Людмила Орел (53 кг), Владислава Цилуйко (+65 кг) та Богдан Дорда (62 кг), «бронзу» — Олександр Артюх (58 кг) і Олександр Костенко (66 кг). Серед кадетів у сумчан три бронзові нагороди: Ілля Боряк (58 кг), Максим Висоцький (63 кг) та Іван Будко (76 кг).

Спортсмени, які представляють Сумщину в складі молодіжної збірної України, продемонстрували високий рівень майстерності. У розділі «боротьба в кімоно» сумські студенти виходили на килим у шести фіналах і в чотирьох із них святкували перемогу. Чемпіонами стали Олексій Новак, Владислав Кривошей, Ілля Боряк та Людмила Орел. Свій внесок у скарбничку збірної зробили срібні призери Дмитро Коломієць і Владислава Цилуйко, а також Денис Теницький, Артем Чорний, Данило Штанько, Олександр Костенко та Іван Будко, які взяли «бронзу».

Теніс. Українські юніори взяли участь у трьох фіналах міжнародного турніру «Tennis Europe» третьої категорії серед гравців віком до 16 років у Туреччині і у всіх святкували перемогу. Так, 13-річний В’ячеслав Белінський (Донецька область) на шляху до свого дебютного титулу в цій віковій категорії програв тільки один сет, а у фіналі переграв турецького тенісиста Каана Чепель — 6:1, 6:1.

13-літня київська школярка Сабіна Зейналова вперше в цьому сезоні провела одиночний фінал і також виборола дебютний титул на турнірах U-16. Киянка не програла жодного сету по ходу п’яти зіграних матчів, а у фіналі здолала болгарку Раліцу Александрову — 6:3, 6:0. Днем раніше Зейналова разом із 12-річною Катериною Лазаренко (Дніпропетровська область) у вирішальному матчі парного розряду перемогла лідерів посіву дует Гагошідзе/ Морозова — 6:2, 6:4. Цей парний титул став уже п’ятий для українського дуету цього сезону і другий — на турнірах вікової категорії U-16.

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2017-2018. Тринадцятий тур.

«Динамо» — «Шахтар» — 0:0

«Олімпік» — «Зірка» — 1:0