П’ятниця, 16 червня 2017 року № 46 (19491)

Велогонка дружби

На теренах Замостського повіту Люблінського воєводства Республіки Польща фінішувала 61-ша міжнародна багатоденна велогонка польсько-української дружби, присвячена пам’яті полковника Василя Скопенка.

В РОКИ Другої світової війни одна з частин Радянської армії, якою він командував, визволяла від фашистів польське місто Сандомир.

Традиційно у цих змаганнях беруть участь найкращі українські та польські велосипедисти. Цього року змагалося 70 учасників, Україну представляло 15 спортсменів. Дистанція складалася з шести етапів загальною довжиною 670,8 км та пролягала містами Замость, Томашів, Грубешів, Холм, Ланцут, Тищовце, Горай, Фрамполь.

У генеральній класифікації срібним призером велогонки став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш. Шість етапів Роман подолав за 15 год. 58 хв. 28 сек., поступившись переможцю Міколаю Гутеку зі збірної Польщі 57 секундами. У командному заліку збірна команда України з велотреку була третя.