Версія для друку          На головну
  • Спорт

Калейдоскоп перемог

Микола МОТОРНИЙ.

Легка атлетика. Наші спортсмени здобули повний комплект медалей на чемпіонаті Європи у приміщенні, що відбувся в турецькому Стамбулі. «Золото» завоювала Ярослава Магучих (стрибки у висоту, 198 см). Срібним призером став Андрій Проценко (стрибки у висоту, 229 см). «Бронза» на рахунку Катерини Табашник (стрибки у висоту, 194 см); Романа Кокошка (штовхання ядра, 21 м 84 см — національний рекорд).

Спортивна гімнастика. Чотири медалі вибороли українські гімнасти на етапі Кубка світу в Досі (Катар). Золоті нагороди виграли Анна Лащевська (вправи на брусах) та Ілля Ковтун (вправи на брусах), срібні — у Анни Лащевської (вправи на колоді) та Ігоря Радивілова (опорний стрибок).

Фехтування. Шаблістка Ольга Харлан — срібна призерка в особистих змаганнях на етапі Кубка світу в столиці Греції Афіни.

Біатлон. Збірна України здобула дві бронзові нагороди юніорського чемпіонату світу, що проходить у місті Щучинськ (Казахстан). Бронзовими призерами стали Олена Городна, Олександра Меркушина, Богдан Борковський та Михайло Хміль (юнацька змішана естафета 4х6). Крім того, Олександра Меркушина фінішувала третьою в індивідуальній гонці на 10 км.