1 листопада 2022 року

№ 40 (19984)

У номері:Листопад

З медалями і ліцензіями

Кульова стрільба. Шість медалей здобули українці на чемпіонаті світу в Каїрі (Єгипет). «Золото» вибороли Павло Коростильов (стрільба зі стандартного пістолета на 25 м); Юлія Коростильова та Максим Городинець (мікст, стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів); Сергій Куліш (стрільба з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 метрів).

Крім того, українські стрільці виграли дві олімпійські ліцензії на Олімпіаду-2024, що відбудеться у Парижі.

Греко-римська боротьба. Михайло Вишнивецький завоював «срібло» у ваговій категорії до 130 кг на чемпіонаті світу U-23 в іспанському місті Понтеведра.

Жіноча боротьба. Збірна України — третя у командному заліку на чемпіонаті світу з боротьби U-23 в Понтеведрі (Іспанія). Наші спортсменки здобули шість медалей.

Плавання. Михайло Романчук виграв «срібло» на дистанції 1500 метрів вільним стилем на першому етапі Кубка світу-2022 у столиці Німеччини Берліні. Він проплив дистанцію за 14:26,69 хв.

Бокс. Шість медалей, із них три золоті, — найкращий за історію виступ жіночої збірної України з боксу на чемпіонатах Європи. Наші дівчата посіли друге місце в медальному заліку на континентальній першості у чорногорській Будві. «Золото» до скарбнички збірної поклали Тетяна Коб (до 52 кг), Анастасія Ковальчук (до 54 кг), Марія Ловчинська (понад 81 кг).