Архів
Вівторок,
14 червня 2022 року

№ 20 (19964)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господар

Добрий господар

Сторінку підготували Тетяна РОЗДОБУДЬКО
і Лариса ЛАВРЕНЕНКО.

Версія для друку          До списку статтей

Очищення води без фільтра

ВОДУ в домашніх умовах можна очистити, вдаючись до заморожування.

Відстояну воду наливають у пластикову пляшку, але не до самого верху. Поміщають пляшку в морозилку. Через добу ємність із мерзлою водою виймають і дають відтанути. Для цього її потрібно поставити в каструлю чи миску, аби стікав конденсат.

Талу воду крізь трубочку зливають у банку, залишаючи на дні пляшки рідини на 3-5 см — так звану важку воду. Якщо цей осад збовтати, то можна побачити дрібні часточки.

Злита вода дуже чиста, прозора і смачна. Її допускається пити навіть сирою. Нею добре поливати кімнатні квіти. Тільки варто пам’ятати: зливати потрібно дуже обережно, а трубочку тримати у верхньому шарі води, щоб не всмоктувалась із нижнього.

Капронову трубку для очищення води можна придбати в аптеці.

Версія для друку          До списку статтей

ВИ помітили, шановні читачі, що клімат буквально в останні кілька років змінився дивним чином: весни затяжні, не теплі, ночі прохолодні навіть пізньої весни. А це ідеальні умови для розвитку фітофтори, яка робить свою кепську справу на картоплі, малині, суниці, яблунях, а особливо — на наших улюблених томатах. Боротись із фітофторою можна і потрібно. Трохи важче це робити, якщо ви волієте не вдаватися до хімічних засобів захисту. Отже, у ґрунтовній статті розглянемо всі варіанти допомоги рослинам: із застосуванням «хімії», практикуючи сучасніший спосіб — використання біофунгіцидів; народні методи. Як то кажуть, вибирайте із наявного вдома, спроможності купити, а головне — дотримуючись власних принципів.

Як полюбити бур’яни? Саме такий заголовок матиме один із матеріалів майбутнього випуску. Та як цю зелену капость, що не дає випускати сапки з рук, полюбити, здивуєтеся ви. Пускати їх на корисне діло, тоді вам їх... не вистачатиме. Майже з усього виполотого на грядках доцільно робити зелену бродилку, котра вельми прислужиться культурним рослинам. Як же готувати «легкі перекуси», тобто проміжну, але напрочуд ефективну поживу для огірків, помідорів тощо, і поговоримо.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове