Архів
Субота,
7 травня 2022 року

№ 15 (19959)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька
  Версія для друку          На головну

Новий старт у новому місті

Любов ПОПОВИЧ.

Кіровоградська область.

Фото автора.

Родина лікарів-анестезіологів — Радислав Єрьоменко і Олена Бузаєва, які приїхали із Лисичанська з двома маленькими дітьми і вже працюють у лікарнях Кропивницького, отримала службову квартиру.

ДВОКІМНАТНА квартира у новому будинку на вулиці Жадова, зведеному бюджетним коштом, стала справжнім приємним сюрпризом для родини медиків, адже вони очікували на однокімнатну. Ця несподіванка викликала сльози радості у мами і збентеження у тата.

— Маю честь вручити ключі від двокімнатної квартири у прекрасному місті Кропивницький громадянам України. Ми познайомилися з Оленою і Радиславом у парку Перемоги, коли висаджували алею дубів. Слухати історію, що вони пережили, коли тікали від обстрілів, без болю в серці неможливо. Запропонував їм, щоб оселилися в нашому місті постійно. Коли дізнався, що у них двоє діток, вирішив, що їм потрібна двокімнатна квартира. Це був справжній сюрприз для родини. Дуже хочеться, щоб Кропивницький став для них рідним містом, — сказав начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, вручаючи главі сім’ї ключі, а дружині — документи на житло.

В історії втечі родини від ворожих обстрілів на Луганщині Кропивницький став щасливим фінішем.

— Ми поїхали з Лисичанська буквально за кілька днів після початку війни. Їхали через Краматорськ, Дніпро, від міста до міста, щоб час у дорозі не перевищував п’яти годин, бо довго їхати з маленькою дитиною на руках важко. Так доїхали до Кропивницького, — розповідає Олена Бузаєва. — Тут живе моя подруга, з якою разом училися в медуніверситеті. Спочатку думали їхати далі, куди очі бачать. Але нас так тепло тут зустріли, стільки людей допомогли з харчами, з одягом, ми відчули тут себе у повній безпеці, що вирішили залишитися, почали шукати роботу. До речі, це вже вдруге нам довелося тікати від ворожих обстрілів. Вперше — 2014 року, тоді старшій донечці був рік, і зараз удруге, коли синові рік.

Досвідчені фахівці у Кропивницькому одразу знайшли роботу. Жінка працює у центральній районній лікарні, а чоловік — у міському пологовому будинку. Головна лікарка цього закладу Людмила Романів робила все, щоб лікарі-анестезіологи лишилися тут і працювати, і жити. Сьогодні Радислав Єрьоменко допомагає з’являтися на світ маленьким кропивничанам і діткам, чиї мами приїхали до Кропивницького з територій, де нині лютує війна.

У Лисичанську сім’я жила у трикімнатній квартирі, проте сьогодні навіть не знають про долю свого житла. Новому помешканню у Кропивницькому родина лікарів дуже радіє. Як і годиться, першим у квартиру зайшов кіт, якого позичили нові сусіди Радислава й Олени.

— Ми не сподівалися на таку квартиру, — зі сльозами радості на очах каже Олена Бузаєва. — Тепер у доні буде власна кімната! Ми дуже вдячні місту, міській владі, нашим роботодавцям і всім кропивничанам, які нас прийняли так тепло.

— Місту потрібні і фахівці, і робочі руки. Усім працьовитим людям надаватимемо можливість не тільки тимчасово пожити у Кропивницькому, а й залишитися тут. Ми запрошуємо до нас навчальні заклади з Донецької області, щоб вони повноцінно сюди перемістилися. Це розширення нашого простору і можливостей, шкода тільки, що причиною такого переміщення є війна. Але ми переможемо! Все буде Україна! — впевнений Андрій Райкович.

Сьогодні у Кропивницькому у резерві є квартири, які готові надати фахівцям-переселенцям, затребуваним на підприємствах міста. Крім того, місцева влада вже виділила три земельні ділянки під забудову в рамках державної програми зведення житла для переселенців.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Сіємо, а значить, житимемо
Читати
Пальне — на вагу золота
Читати
Атомна енергетика протримається
Читати
Страждають найуразливіші
Читати
Навчання не має зупинятися
Читати
Нас підтримують
Читати
Братні держави не стоять осторонь
Читати
Трагедія в тилу
Читати
Головна скарбниця не порожня
Читати
Крадуть продовольство
Читати





При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове