Архів
П’ятниця,
21 січня 2022 року

№ 5 (19949)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Весела світлицяНаша поштаСоняшник

Наша пошта

Добірку підготувала
Валентина ЮРЧИШИНА.

Версія для друку          До списку статтей

Новорічні «подарунки» від Укрпошти

Микола ЮРЧИШИН.

ТРИВОЖНОГО листа за дорученням передплатників «Сільських вістей» надіслав до редакції давній шанувальник газети із села Волиця Хмельницького району Хмельниччини Володимир Поліщук: «У нашому населеному пункті працювало стаціонарне відділення поштового зв’язку три дні на тиждень. Обслуговували клієнтів дві сумлінні листоноші. Односельці вдячні були їм за доброту і чесність. Але з першого грудня стала працювати так звана пересувна пошта. За графіком вона мала з’являтися в середу з 13-ї до 15-ї і в суботу з 9-ї до 11-ї години. Тільки не було жодного разу, щоб цей графік виконувався. Запізнювалися на одну-чотири години або й зовсім не приїздили. Зокрема, 22 грудня пообіцяли, що прибудуть наступного дня, і теж не приїхали.

Односельці приходять по пенсію, субсидію, газети, листи своєчасно на визначені години і чекають надворі. А коли врахувати, що з 20-го по 30-те грудня вдарили морози від 10 до 16 градусів, то люди, виглядаючи автомобіль, проклинали керівництво центрального поштового відомства за знущання із селян, особливо пенсіонерів. Від початку грудня перший раз привезли кореспонденцію 11-го числа. Недодали «Сільських вістей» №90. 15 грудня пошта приїхала із запізненням на три години з однією листоношею, яка оголосила, що видасть пенсію, субсидію, а платежів та передплати на газети не прийматиме. Наступного разу привезли кореспонденцію 29 грудня. Газети на пошті викинули на стіл. Хто молодший, забрав, а більшість пенсіонерів через поганий стан здоров’я не прийшли по них. Часто трапляється, недодають окремих номерів газети і ніхто не може пояснити, чому їх нема. Повідомлення про сплату за газ, електро­енергію не вручаються односельцям. Як люди мають платити за комунальні послуги, нікого не цікавить. Через халатне ставлення зв’язківців до своєї роботи більшість людей (а це понад 180 дворів) не передплатили преси на 2022-й. Ось такий «подарунок» піднесло керівництво Укрпошти селянам на Новий рік».

Не задоволений роботою пересувної пошти багаторічний передплатник «Сільських вістей» із Тернавки Шепетівського району цієї ж області Іван Йосипович Гладонюк. За грудень він одержав тільки три номери «Селяночки». Останній, 96-й, — за 30 грудня. Нові вибрики з доставкою влаштували поштовики і нинішнього року. «В січні я одержав лише другий номер «СВ», за 11-те число, — скаржиться дідусь. — Решта ніби крізь землю провалилася. Хотів з’ясувати, в чому річ, потихеньку потопав за два кілометри в центр села, куди приїздить пересувна пошта. Але не дійшов. Послизнувся і впав, пошкодив коліно. Добрі люди підхопили і відвезли додому. Хто тепер мені відшкодує кошти на лікування ноги? Чому гроші за доставку Укрпошта дере чималі, а своїх обов’язки не виконує?»

Два невтішні телефонні сигнали надійшли з Краматорського району Донеччини. Житель села Рідкодуб Микола Іванович Покандюк нарікає, що у січні одержав «СВ» лише за шосте число, решту номерів поштовики погубили дорогою.

Олександра Олександрівна Коваленко з Некремінного опинилась у ще гіршому становищі, ніж її земляк. Їй нинішнього року не доставили жодного номера «Сільських вістей». «Що хочуть, те й витворяють горе-зв’язківці, — бідкається жінка. — Жодної відповідальності за свою бездіяльність не несуть. Допоки це триватиме?»

Редакція чекає відповіді, чому в новому році керівництво Укрпошти, котре запевняло нас, що працюватиме по-новому, не дотримується своїх слів?

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове