№ 77 (19925)

У номері:Весела світлицяНаша поштаСоняшник
  • Футбол

Розгромна поразка «Шахтаря»

Ліга чемпіонів. Сезон-2021-2022. Груповий етап. Група «Е». «Барселона» — «Динамо» — 1:0, «Бенфіка» — «Баварія» — 0:4. Каталонці захопили ініціативу від початку матчу. Статистика першого тайму засвідчила тотальну перевагу господарів: 64% володіння м’ячем, удвічі більше пасів, вісім ударів по воротах проти двох у динамівців і стільки ж кутових, яких кияни не мали взагалі. У другому таймі «Динамо» стало частіше ходити в атаки, проте загалом команда не змогла нічого показати на полі: за всю гру кияни нанесли лише три удари в бік воріт і жодного в площину. Турнірне становище: «Баварія» — 9 очок, «Бенфіка» — 4, «Барселона» — 3, «Динамо» — 1. Наступний матч «Динамо» проведе 2 листопада на НСК «Олімпійський» у Києві проти «Барселони».

Група «Д». «Шахтар» — «Реал» — 0:5, «Інтер» — «Шериф» — 3:1. Турнірне становище: «Шериф», «Реал» — по 6 очок, «Інтер» — 4, «Шахтар» — 1. Гірники мають всі шанси вилетіти з турніру і не потрапити навіть до Ліги Європи. Наступний матч «Шахтар» проведе на виїзді 3 листопада також проти «Реала».