Архів
Вівторок,
3 серпня 2021 року

№ 57 (19905)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Серпень
  Версія для друку          На головну

Фотофакт

Леонід ЛОГВИНЕНКО.

Фото з відкритих джерел.

Понад сотня медиків, які з травня не отримували зарплати, перекрили трасу, що проходить через Валки на Харківщині. Подібним чином люди в білих халатах протестують уже вдруге. За цей час борг доріс майже до п’яти мільйонів гривень.

КУРСУЮЧИ на пішохідному переході, «зебрі», туди-сюди, вони тримали в руках плакати «Врятуємо Валківську лікарню», «Знищенню лікарні — ні!», «Скороченню медиків — ні!», «Гідну зарплату медикам». І найактуальніший: «Зарплата — без затримки!» Утім, окрім зарплат, медикам також не виплачували так званих ковідних.

Звісно, водії авто, яким довелося постояти у заторі, не раділи тому, що відбувається. Щоправда, авто з вагітними, машини екстреної допомоги пікетувальники пропускали. Казали, що розуміють, яких завдають незручностей, але ж їм не тільки треба людей рятувати, а й за щось жити: їсти, сплачувати комунальні послуги, повертати кредити банкам, дітей восени до школи збирати. Одна медсестра, розповідають, навіть перед начальством ставала на коліна — заплатіть, бо немає за що купляти дітям харчі.

Після протесту на трасі у Валках і районне, й обласне керівництво пообіцяло виплатити борги. Але поки що грошей нема.

— Це кошти з Національної служби здоров’я, вони от-от надійдуть на рахунки лікарні, — запевняє заступник голови Богодухівської РДА Юрій Кузуб.

Однак після протесту в червні також обіцяли погасити борги, а виплатили по тисячі гривень — і все.

Тривожать медиків і чутки, що лікарню взагалі закриють. Її керівництво «заспокоює»: не закриють, а скоротять персонал, щоб укластися у фінансування. Від того, що тепер над ними навис ще й дамоклів меч можливого звільнення, медикам аж ніяк не легше.

P.S. Коли верстався номер, голова Харківської ОДА Айна Тимчук повідомила, що зарплати за травень та червень вже перераховані працівникам Валківської лікарні. То тепер усім медикам треба перекривати дороги, щоб отримати зароблене?

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Готуються до зими
Читати
Зберігатимемо у себе
Читати
Активізувався тиск на підприємців
Читати
«Запасного аеродрому» не буде
Читати
Хоч і погано, але ж нарівні з Європою
Читати





При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове