9 квітня 2021 року

№ 26 (19874)

У номері:Весела світлицяНаша поштаСоняшник

Кубок у «Будівельника»

Баскетбол. У фіналі Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд київський «Будівельник» переміг «Черкаських Мавп» — 93:70. Фінальний матч перенесли через карантинні заходи із Запоріжжя до Києва. Найрезультативніший гравець матчу: Стівен Буртт («Будівельник») — 33 очки. Ця команда стала володарем Кубка України вчетверте в історії клубу.

Кульова стрільба. Анна Ільїна та Сергій Куліш із Черкас виграли срібні нагороди на етапі Кубка світу з кульової стрільби, який відбувся в індійській столиці Нью-Делі. Український дует став другим у змаганнях змішаних пар у стрільбі з гвинтівки з трьох положень (лежачи, з коліна та стоячи) на 50 метрів.

Наші спортсмени у першій кваліфікації набрали 873 очки (90 пострілів), а в другій стали другими (60 пострілів — 583 очки), здобувши право поборотися за золоті медалі. Проте у фіналі українці поступилися збірній Індії з рахунком 29:31.

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2020-2021. Двадцятий тур. ПФК «Олександрія» — «Динамо» — 1:2, «Дніпро-1» — ФК «Львів» — 5:1, ФК «Маріуполь» — «Інгулець» — 4:3, «Рух» — «Зоря» — 0:2, «Десна» — «Олімпік» — 2:0, «Минай» — «Колос» — 0:0, «Ворскла» — «Шахтар» — 0:2.

Турнірне становище: «Динамо» — 49 очок, «Шахтар» — 42, «Зоря» — 35, «Десна» — 33, «Ворскла» — 31, «Колос» — 30, ПФК «Олександрія» — 26, «Дніпро-1» — 25, ФК «Маріуполь» — 21, «Інгулець» — 19, «Олімпік» — 17, ФК «Львів» — 15, «Минай» — 15, «Рух» — 13.