2 березня 2021 року

№ 16 (19864)

У номері:Березень

Дуже грізний полтавець

Бокс. Українці завоювали шість медалей на 72-му міжнародному турнірі з боксу класу «А» Странджа-2021, який фінішував у Болгарії. В активі Олександра Хижняка «золото». Полтавський боксер у фіналі мав битися з росіянином Павлом Сосуліним, але той без пояснень не з’явився на бій. Злякався?

Для Хижняка ця перемога вже третя поспіль на цьому турнірі. Срібні нагороди здобули Анна Лисенко, Євген Барабанов і Цотне Рогава. Бронзовими призерами стали Юлія Циплакова і Максим Коц.

Футбол. Ліга Європи. Сезон-2020-2021. 1/16 фіналу. Повторні поєдинки. «Брюгге» (Бельгія) — «Динамо» (Київ) — 0:1 (перший матч — 1:1), «Шахтар» (Донецьк) — «Маккабі» (Ізраїль) — 1:0 (перший матч — 2:0).

У штаб-квартирі УЄФА відбулось жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. За вихід до чвертьфіналу турніру «Шахтар» протистоятиме італійській «Ромі», а київське «Динамо» гратиме з іспанським «Вільярреалом». 11 березня кияни прийматимуть іспанський клуб, а гірники поїдуть до «Роми». Повторні поєдинки — 18 березня.

А ось результати жеребкування усіх матчів 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА: «Аякс» (Голландія) — «Янг Бойз» (Швейцарія), «Олімпіакос» (Греція) — «Арсенал» (Англія), «Динамо» (Загреб, Хорватія) — «Тоттенгем» (Англія), «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Мілан» (Італія), «Славія» (Прага, Чехія) — «Рейнджерс» (Шотландія), «Гранада» (Іспанія) — «Мольде» (Норвегія).

* * *

Прем’єр-ліга України. Сезон-2020-2021. 16-й тур. «Десна» — «Інгулець» — 3:0, ФК «Маріуполь» — «Дніпро-1» — 2:2, «Ворскла» — ПФК «Олександрія» — 3:1, «Колос» — «Рух» — 1:2, «Минай» — «Олімпік» — 2:1, ФК «Львів» — «Динамо» — 1:4.

Турнірне становище: «Динамо» — 37 очок, «Шахтар» — 33, «Зоря» — 29, «Десна» — 27, «Ворскла» — 25, «Колос», ПФК «Олександрія» — по 22, «Олімпік», ФК «Маріуполь» — по 17, «Дніпро-1» — 15, «Рух», «Минай» — по 13, «Інгулець», ФК «Львів» — по 12.

Стендова стрільба. Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев став переможцем етапу Кубка світу, який відбувся в єгипетському Каїрі. У фіналі українець вибив 54 мішені з 60, випередивши на один бал данця Єспера Хансена. Це третя перемога Мільчева на етапах Кубка світу, перша з яких була теж у Каїрі 2009 року. До речі, цей досвідчений спортсмен є головою відділення НОК України в Одеській області.

Хокей. В українській хокейній лізі завершується регулярний чемпіонат. У матчі 38-го туру ХК «Краматорськ» переміг ХК «Кременчук» — 3:1. Херсонський «Дніпро» обіграв столичних «Крижаних Вовків» — 4:3, а ХК «Маріуполь» тільки в серії булітів здолав «Білий Барс» із Білої Церкви — 2:1. Становище лідерів: 1. ХК «Донбас» — 62. 2.«Кременчук» — 58. 3.«Сокіл» — 51.