№ 3 (19751)

У номері:Весела світлицяНаша поштаСоняшник

Маємо повний
комплект медалей

Юнацька зимова Олімпіада-2020. У Лозанні (Швейцарія) тривають треті зимові юнацькі Олімпійські ігри. Українські спортсмени вже здобули повний комплект нагород. Аж двома медалями відзначилися наші представники хокею. У рамках дебютного хокейного турніру у форматі 3х3 команди налічували спортсменів різних країн. Українські хлопці — Володимир Трошкін, десятикласник Броварського вищого училища фізичної культури (МДЮСШ із зимових видів спорту, м. Дніпро) у складі команди «Green» («Зелені»), яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько, восьмикласник Криворізької ЗОШ-69 (ДЮСШ-1, м. Кривий Ріг) з «Red» («Червоні») — впевнено пройшли попередній раунд змагань. «Green» та «Red» гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці — дві олімпійські медалі для України.

У фінальному двобої із рахунком 10:4 перемогли «зелені». Тож чемпіоном ЮОІ-2020 став наш Володимир Трошкін, а звання віце-чемпіона виборов Денис Пасько.

Слідом за «золотом» і «сріблом» наших хокеїстів українська спортивна пара (на фото) Софія Нестерова (11-класниця Дніпровської ЗОШ-120) і Артем Даренський (другокурсник Харківської державної академії фізичної культури) здобули «бронзу» у фігурному катанні. У змаганнях змішаних команд українці, які виступили у складі «Team Vision», посіли третє місце.

Сумо. В угорському місті Ерд відбувся міжнародний турнір класу «ERD OPEN» із сумо. У змаганнях взяли участь 160 спортсменів із восьми країн Європи. Українські сумоїсти здобули 19 медалей, з яких 7 золотих, 8 срібних та 4 бронзові. Зокрема, чемпіонами стали: Карина Адилханян (до 73 кг), Святослав Семикрас (до 85), Світлана Ярьомка (понад 80), Світлана Ярьомка (абсолютна вага), Важа Даіаурі (до 115 кг), Важа Даіаурі (абсолютна вага) та Іванна Березовська, Марина Максименко, Світлана Ярьомка, Вікторія Царук (жіноча команда).

За підсумками турніру збірна України посіла перше загальнокомандне місце.