Архів
П’ятниця,
24 травня 2019 року

№ 41 (19688)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Наша пошта

Добірку підготувала
Валентина ЮРЧИШИНА.

Версія для друку          До списку статтей
  • Сільські обрії

Перспективи розвитку

Валерій МАРЦЕНЮК.

Хмельницька область.

ФЕРМЕРСЬКЕ господарство «Кунчанський» одне з найрозвиненіших господарств Теофіпольського району Хмельниччини. Тут вирощують зернові й утримують худобу. У перспективі Володимир Пицюк планує розводити ще й овець. Наразі ж активно займається розширенням молочного напряму і придбанням для цього сучасних доїльних апаратів.

А ще «Кунчанський» упевнено рухається до органічного сільського господарства. На полях застосовує ґрунтозахисні технології, які базуються на мінімальному їх обробітку без перевертання скиби (міні-тіл), використанні для відновлення родючості ґрунту поряд із традиційними органічними добривами (гноєм), побічної продукції (соломи, стебел кукурудзи, соняшнику, бадилля), сидеральних добрив та біостимуляторів росту і розвитку рослин. Такий безвідвальний обробіток землі сприяє накопиченню гумусу, підвищенню родючості, зберіганню вологості ґрунту, зменшенню використання гербіцидів.

Наразі у господарстві працює 100 осіб. Володимир Володимирович намагається забезпечити сімейний добробут і належні умови праці кожному робітникові. Допомагає всім необхідним також дитсадку, школі, амбулаторії, бібліотеці, ветеранській організації. Дбає про благоустрій сіл громади, дороги. Вже є свої маленькі здобутки у зайнятості та вихованні молодшого покоління: духовий оркестр — найкращий у районі, для всіх охочих працює спортивна секція з боксу. Тож хай цей симбіоз активного розвитку фермерства й відродження українського села буде й надалі успішним!

Версія для друку          До списку статтей

Озовіться, друзі!

МИНУЛО півстоліття відтоді, як ми закінчили Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства. Шановні друзі, колеги, випускники факультету механізації 1969-го, запрошую всіх вас на зустріч, яка відбудеться 29 червня. Збір о 10 годині біля інституту. За додатковою інформацією звертатися до Івана Никифоровича Кучерявенка за телефоном: (050)634-26-12.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове