Архів
П’ятниця,
15 березня 2019 року

№ 21 (19668)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала
Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Версія для друку          До списку статтей

Знезараження насіння

НИНІШНЯ екологічна ситуація змушує господарів обов’язково вдаватися до знезараження насіння перед висіванням як на розсаду, так і у відкритий ґрунт. Сіяти необробленим насінням означає ризикувати майбутнім урожаєм.

Знезараження посівного матеріалу можна проводити в гарячій воді (48-50ОС) протягом 20 хвилин. Після цього його слід промити в холодній воді, а потім підсушити. Цей прийом дуже ефективний для овочевих культур родини капустяних.

Проти фомозу буряків, моркви насіння прогрівають довше — 30 хвилин, але при цьому знижують температуру до 40-45ОС або тримають 15 хвилин при температурі 52ОС. Вдаючись до термообробки насіння, слід користуватися термометром.

Од вірусної, бактеріальної та грибкової інфекції насіння огірків і томатів знезаражують в 1-процентному розчині перманганату калію протягом 15-20 хв. Непоганий ефект дає намочування посівного матеріалу в 2-3-процентному розчині перекису водню, нагрітого до 38-45ОС, протягом 20 хвилин, або в 20-процент­ному розчині соляної кислоти протягом 10-15 хвилин.

Бактерицидну властивість має сік алое. Перед його застосуванням із цією метою листя алое слід попередньо витримати в холодильнику 5-6 діб за температури плюс 2ОС. Потім із нього віджимають сік. Насіння занурюють у сік і витримують добу, після чого його підсушують.

Насіння редиски, дайкону і всіх видів капусти від таких інфекцій, як судинний бактеріоз і несправжня борошниста роса, доцільно обробити в розчині часнику. Для цього треба перемішати 25 грамів потовченого часнику в 100 мл води і в цю суміш опустити на годину насіння, потім його промити і підсушити.

Дезінфекцію насіння огірків можна провести шляхом нагрівання його на сонці протягом кількох днів, розсипавши тонким шаром.

Версія для друку          До списку статтей

ОКРІМ того, що ми надрукували нещодавно посівний календар, подамо ще розлогий матеріал «Що та коли сіяти». В ньому зазначимо найоптимальніші строки сівби всіх найпопулярніших городніх культур, коротко охарактеризуємо їх стосовно морозостійкості, вимог до тепла, стійкості проти спеки. З такою посівною «програмою» вам буде легше орієнтуватися, насіння яких культур розпочинати готувати до посіву та виходити в поле.

І в наступному випуску продовжимо давати відповідь на деякі ваші листи. Зокрема, К. І. Лисун із Сумщини попросила розповісти про агротехніку цибулі ріпчастої, щоб її не уразив грибок, оскільки торік вся цибуля у жінки була з чорнотою, як вона її не просушувала. Тож розглянемо особливості догляду за культурою та захисту від хвороб і шкідників.

Мабуть, нема людини, яка не любила б шовковиці. Певно, з нею пов’язані в багатьох спогади дитинства: чорний від ягід рот, замурзаний одяг і, як-то кажуть, щастя повні штани... Читач М. А. Примаков із Кривого Рогу хоче дізнатися, чим відзначається, як він пише, гібрид польської селекції Шеллі. Сорт справді особливий, проте не польський, а рідний, із Полтавщини. Читайте й дізнавайтеся, чим же він гарний.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове