Архів
Вівторок,
4 грудня 2018 року

№ 93 (19640)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Грудень
  • За рубежем
Гарячі паливні протести

ФРАНЦІЯ. Після протестів «жовтих жилетів» уряд удався до переговорів із мітингувальниками.

Докладніше...
Декларація мінімального компромісу

АРГЕНТИНА. В Буенос-Айресі завершився саміт лідерів країн «Великої двадцятки» (G20).

Докладніше...
Кліматичні безпекові ризики

ПОЛЬЩА. У Катовіце відкрилася Всесвітня конференція ООН із питань зміни клімату.

Докладніше...
Мінус один

КАТАР заявив про вихід із Організації країн — експортерів наф-ти (ОПЕК) із 1 січня 2019 року.

Докладніше...
Вже й там чума

КИТАЙ. У Пекіні вперше зафіксовано спалах африканської чуми свиней.

Докладніше...
По-сусідськи — без віз

ПАКИСТАН розпочав будівництво першого безвізового прикордонного пункту з Індією.

Докладніше...
Президент проти конституції

МОЛДОВА. Президент Ігор Додон до кінця року може бути відсторонений від посади.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • Репліка

Днопоглиблення від Берези

Гервасій ЛЮШНЯ.

ДО РІЗНИХ комісій Херсону не звикати. А от тимчасово-слідча комісія (ТСК) Верховної Ради України, створена щодо резонансної справи Катерини Гандзюк, прибула вперше. Очолив її незаангажований, бо позафракційний, депутат Борислав Береза. Копали хлопці довго, бо ретельно, — аж неповні два дні! І що ж?..

Вийшли на замовників убивства? Встановили імена всіх причетних до вбивства персонажів? Розкрили служивих, у кого замість погонів долари?..

Поки що ці факти тимчасові слідчі в інтересах їхнього ж слідства не видають. А от Борислав Береза не втримався і на своїй сторінці у Фейсбук персональні враження про побачене і почуте у місті на Нижньому Дніпрі виклав оперативно (цитую дослівно мовою оригіналу): «То, что происходит в Херсонской области это не проблема, а полный ... Мы в шоке. Приехали разбираться в деле Кати Гандзюк и копнули глубже. Информация полученная нашей ТСК ужасает. От контрабанды до сепаров, от наркотрафика до глобальной коррупции, от спайки власти с криминалом до вырубки леса, от сотрудничества с оккупационными властями Крыма до влияния беглых регионалов на регион. То, что тут происходит — это не дно. Это хуже. Тут надо вводить чрезвычайное положение, потому что военное положение улучшений не дало…»

Слід гадати, що після такого «днопоглиблення» від Борислава Берези і його тимчасового десанту нарешті вся Україна, починаючи, звісно, з Херсонщини, візьметься до всенародного покаяння і очищення. А якби не ота ТСК?.. Жити б південному краю в епоху неофеодалізму щонайменше до наступних парламентських виборів!

Чи не тому не всі жителі і небожителі неофеодальної області погоджуються із висновками глави ТСК, вважаючи їх швидкорослою «липою»?

Ось перші оцінки літературній творчості Берези, почуті на засіданні обласної ради регіонального розвитку.

«Я думаю, що деяким членам ТCК, мабуть, не завадило б послужити в рядах територіальної oбoрoни Херcoнcькoї області для того, щоб розуміли, де вони і як вони, а не брехати пo фейcбуках», — заявив голова OДА Андрій Гордєєв.

«Борислав Береза виклав дуже негативний пост, який ставить його особисті політичні амбіції вище за державну безпеку України», — вважає почесний консул Швеції в Україні Карл Стурен.

«За півдня перебування в Херсоні, свідомо або ні, спаплюжити область, через яку не пройшли «зелені чоловічки», в такий цинічний спосіб… Дестабілізація прикордонної області не пройде!!! Не потрібно політичними заявами та піаром руйнувати Україну!!!» — написав у Фейсбуці народний депутат України від Херcoнщини Олександр Cпівакoвcький, переконаний, що заява Берези про Херcoнщину — елемент гібриднoї війни.

Може, доцільно створити ще одну ТСК — для дослідження матеріалів попередньої ТСК, а після святкування Хануки і Нового року створити нову ТСК. Для узагальнення і передачі безцінного досвіду «днопоглиблення» іншим областям, а вийде, то і всій Європі?

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Цукровики занепокоєні
Читати
Підтримка бранців
Читати
Увага: ВІЛ
Читати
Визнали трагедію
Читати
Зріс видобуток
Читати
Порахували заробітчан
Читати
Щоб бути готовими
Читати
Скоро «перший мільйон»
Читати
«Притулок» для шмаття
Читати
Сховища у сховищі
Читати
Ми безпечні
Читати

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове