АФГАНІСТАН. Таліби знову атакували блокпости у центральній провінції Газні.

ФРАНЦІЯ і НІМЕЧЧИНА спільно проводять урочистості на честь 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Версія для друку          На головну
  • Спорт

Шевченко сурмить збір

Микола МОТОРНИЙ.

Плавання. Михайло Романчук (на фото) із Рівного став переможцем етапу Кубка світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем — 14 хвилин 29,88 секунди. У цьому ж запливі «бронзу» завоював Сергій Фролов.

Окрім того, Михайло Романчук став срібним призером етапу Кубка світу на дистанції 400 метрів вільним стилем із результатом 3 хвилини 43,32 секунди. Переміг китаєць Сіньчжі Чжі (3.40,82), а третім фінішував Блейк П’єроні зі США (3.45,32). Також у запливі брав участь українець Сергій Фролов, який показав шостий результат.

Спортивна гімнастика. Киянин Олег Верняєв став віце-чемпіоном світу із вправ на брусах. На чемпіонаті світу, який завершився у Досі (Катар), у фіналі українець показав результат 15,591 бала, що на 0,842 гірше, ніж у чемпіона Цзоу Цзінюаня з Китаю. Це четверта медаль Верняєва на чемпіонатах світу. 2014-го він виграв «золото», а 2015 та 2017 років — «срібло».

На ЧС-2018 збірна України здобула лише одну нагороду. У багатоборстві на цьому чемпіонаті світу Верняєв посів 14-те місце. Нагадаємо, Олег Верняєв пропустив більшу частину цього сезону через відновлення після травм та операцій.

Шахи. У місті Порто-Каррас (Греція) відбувся особистий чемпіонат світу із шахів серед юнаків та дівчат (14-18 років). За підсумками першості у скарбничці української збірної «срібло» та дві бронзові нагороди.

Срібним призером чемпіонату з класичних шахів серед юнаків до 16 років став Віктор Матвіїшен. Марія Бердник завоювала «бронзу» в рапіді серед дівчат до 16 років. Кирило Шевченко замкнув трійку найкращих у рапіді серед юнаків до 18 років.

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2018-2019. Чотирнадцятий тур.

«Чорноморець» — «Зоря» — 0:3

ФК «Маріуполь» — «Арсенал-Київ» — 1:0

«Шахтар» — «Динамо» — 2:1

«Олімпік» — «Карпати» — 1:2

ФК «Олександрія» — «Десна» — 1:1

ФК «Львів» — «Ворскла» — 0:2

Турнірне становище: «Шахтар» — 37 очок, «Динамо» — 29, ФК «Олександрія» — 27, «Ворскла» — 24, «Маріуполь» — 20, «Зоря» — 18, «Десна», ФК «Львів» — по 17, «Карпати» — 16, «Олімпік» — 15, «Чорноморець» — 9, «Арсенал-Київ» — 7.

* * *

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко викликав на тренувальний збір дев’ятьох легіонерів. Це — Андрій Лунін («Леганес», Іспанія), Євген Коноплянка («Шальке», Німеччина), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія), Руслан Малиновський («Генк», Бельгія), Роман Яремчук, Ігор Пластун (обидва — «Гент», Бельгія), Євген Макаренко («Андерлехт», Бельгія), Василь Кравець («Луго», Іспанія), Іван Петряк («Ференцварош», Угорщина). Залишилися у своїх клубах травмовані Андрій Ярмоленко та Артем Кравець.

Збереться національна команда в Києві 12 листопада. 15 листопада футболісти збірної України вирушать до Словаччини, де наступного дня у Трнаві проведуть матч Ліги націй УЄФА з місцевою збірною.