Архів
Вівторок,
6 листопада 2018 року

№ 85 (19632)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька
  • За рубежем
Політика компромісів у дії

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ тимчасово залишиться у Європейському митному союзі після Brexit.

Докладніше...
Правляча партія втрачає популярність

ПОЛЬЩА. Завершився другий тур місцевих виборів.

Докладніше...
Потужні санкції

США запровадили найжорсткіші за всю історію санкції проти Ірану.

Докладніше...
Вічно непримиренні таліби

АФГАНІСТАН. Таліби знову атакували блокпости у центральній провінції Газні.

Докладніше...
На скрижалях світової історії

ФРАНЦІЯ і НІМЕЧЧИНА спільно проводять урочистості на честь 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Докладніше...
Відмовились від суверенітету

У НОВІЙ КАЛЕДОНІЇ не підтримали незалежність від Франції.

Докладніше...
Усім статуям статуя

ІНДІЯ. У штаті Гуджарат установили найвищу статую у світі.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • Запитання — відповідь

Паспорт — це не записник

«Щоб не забути номер своєї амбулаторної карти, попросила медсестру написати його в паспорті. Вона зауважила, що робити подібні записи у цьому документі не можна, він вважатиметься недійсним. Чи мала вона рацію?»

Ольга Метельська.

смт Брусилів

Житомирської області.

 

ВІДПОВІДНО до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 р., паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України.

Паспорт дійсний для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

При цьому, відповідно до пункту 6-го зазначеного Положення про паспорт громадянина України, вносити до паспорта записи, не передбачені цим Положенням або законодавчими актами України, забороняється. На прохання громадянина до нього може бути внесено (сьома, восьма і дев’ята сторінки) на підставі відповідних документів — дані про дітей, групу крові і резус-фактор.

Таким чином, паспорт, в який вносилися будь-які позначки, помітки, штампи, в тому числі органами іншої держави, є зіпсованим, недійсним та не може розглядатися державними органами на території України як документ для вчинення будь-яких правочинів та підлягає обміну в територіальному підрозділі ДМС України.

Підготувала
Лариса ПИЛИПЕНКО.

 

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Хочуть торгувати
Читати
Найкраще — на експорт. А що собі?
Читати
Закликають утеплятися
Читати
Розмінування триває
Читати
Під орудою «старшого»
Читати
Справи церковні
Читати
Можемо втратити території
Читати






При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове