САУДІВСЬКА АРАВІЯ визнала, що журналіста Джамаля Хашоґджі було вбито в її консульстві у Стамбулі.

США розслідують розсилку поштою бомб лідерам Демократичної партії.

• Ігри Нескорених

Повниться скарбничка

Анна РУДКО.

В АВСТРАЛІЙСЬКОМУ Сіднеї тривають міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків. Вдалим для нашої команди виявився третій день Ігор Нескорених. Так, капітан української збірної Сергій Ільницький виборов золоту медаль із веслування на тренажерах (категорія Men’s IR6). У цьому виді змагалося понад 60 спортсменів. Олександр Бєлобоков був найкращим із веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3.

Дві нагороди наша команда має і на турнірі з пауерліфтингу, де відзначилися ветерани АТО Олександр Гавриленко та Євген Олексенко. Олександр — чемпіон, а Євген — срібний призер.

У басейні Сіднея розпочалися змагання плавців. І вже у першому виді плавальної програми учасник АТО Володимир Король здобув срібну медаль на дистанції 50 метрів на спині. Через кілька годин відразу троє українських воїнів вийшли на старт 50-метрового запливу вільним стилем. Богдан Оксентюк фінішує другим, Володимир Король до «срібла» додає ще й «бронзу». Віктор Шинкарук фінішував сьомим.