ФРАНЦІЯ екстрадувала до Бельгії чоловіка, підозрюваного у підготовці теракту проти іранських опозиціонерів.

США на 2019 фінансовий рік збільшили оборонний бюджет до 716 млрд доларів.

САУДІВСЬКА АРАВІЯ та ОАЕ опинились у центрі скандалу, пов’язаного з міжнародним політичним закуліссям.

Ще одне протистояння

ЗІМБАБВЕ. Після оголошення результатів президентських і парламентських виборів у Хараре почалися масові заворушення.

Кубкова вершина Ольги Харлан

Фехтування. Олімпійська чемпіонка, срібна та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з фехтування на шаблях Ольга Харлан стала володаркою Кубка світу-2018. У загальному заліку одна з найтитулованіших українок випередила Софію Велику з Росії та угорську спортсменку Анну Мартон. Для Ольги Харлан це третій Кубок світу в її кар’єрі. Вона здобувала цю престижну нагороду у 2013-му та 2014-му роках.

Дзюдо. На турнірі серії «Гран-прі» в Загребі (Хорватія) представники України відзначилися двома медалями. 17-річна київська студентка Дар’я Білодід стала найкращою у ваговій категорії до 48 кг. У фінальному поєдинку наша спортсменка достроково перемогла чинну чемпіонку Європи Ірину Долгову з Росії.

Київський динамівець Георгій Зантарая (вага до 66 кг) у фіналі поступився Талу Флікеру з Ізраїлю. В активі українських дзюдоїстів також дві бронзові медалі. У надважкій ваговій категорії (понад 78 кг) третє місце посіла Єлизавета Каланіна із Кременчука. Такий же медальний результат — у Якова Хаммо із Києва (вага понад 100 кг).

Художня гімнастика. Національна збірна з художньої гімнастики виборола дві золоті та одну срібну нагороди на Міжнародному європейському турнірі, що проходив в італійському місті Пескара.

У категорії сеньорок перемогу здобула лідер збірної Влада Никольченко. Найкращою серед юніорок стала українка Вікторія Онопрієнко. У групових вправах українська збірна також показала високі результати. Дівчата посіли друге місце в багатоборстві, поступившись господиням турніру — італійкам. Наступним турніром для збірної з художньої гімнастики стане Кубок світу, який проходитиме із 17-го по 19 серпня в Мінську (Білорусь).

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2018-2019. Перший тур.

«Зоря» — ФК «Маріуполь» — 2:1, «Карпати» — ПФК «Олександрія» — 0:2, «Арсенал-Київ» — ФК «Львів» — 0:2, «Чорноморець» — «Олімпік» — 2:1, «Десна» — «Шахтар» — 0:2, «Динамо» — «Ворскла» — 1:0. Другий тур. ПФК «Олександрія» — «Зоря» — 1:0, ФК «Львів» — «Динамо» — 0:1, «Олімпік» — «Ворскла» — 1:0, «Карпати» — «Чорноморець» — 1:0, «Шахтар» — «Арсенал-Київ» — 3:0, ФК «Маріуполь» — Десна» — 1:4.

Становище команд: у трійці лідерів — «Шахтар», ФК «Олександрія» і «Динамо», які мають по шість очок.