ФРАНЦІЯ. Ніколя Саркозі висунули звинувачення у справі про незаконне фінансування його виборчої кампанії.

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ і ЄС домовились про перехідний період щодо Brexit.

У ЄВРОСОЮЗІ почали вдвічі рідше просити притулку.

Підкинуть грошенят на реформи

ГРУЗІЯ отримає від ЄС 48 млн євро допомоги для підтримки бюджету.

Марракеш чекає найсильніших

Гімназіада України. Тривають змагання Всеукраїнської гімназіади-2018. Так, у Чернівцях зібралися найсильніші шкільні команди з художньої гімнастики. За нагороди змагалися юні грації з 10 областей України. Загальнокомандну перемогу здобули гімнастки Львівської області. Другими фінішували буковинські школярки. На третьому місці — команда Чернігівщини.

На Івано-Франківщині змагалися боксери. Відразу на двох рингах у манежі місцевого коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України точилася напружена боротьба за медалі різного ґатунку. Нагороди виборювали майже 200 юних атлетів із 22 областей. Перемогли господарі Гімназіади України, на рахунку яких 8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди. Другими фінішували боксери Волинської області — 5-3-2. Бронзовими призерами стали представники Хмельниччини — 0-4-3.

У Львові медалі розігрували фехтувальники. Чемпіонами Гімназіади стали школярі Миколаївщини. Срібні нагороди — в господарів змагань. Трійку призерів замкнули фехтувальники столиці.

За підсумками змагань буде сформовано національну команду школярів України, яка з другого по дев’яте травня в марокканських містах Марракеш і Касабланка візьме участь у Всесвітній літній гімназіаді-2018. Наші хлопці і дівчата змагатимуться із 17 видів спорту (бокс, боротьба вільна та греко-римська, велоспорт (шосе), гімнастика спортивна та художня, дзюдо, карате, легка атлетика, петанк, плавання, спортивна аеробіка, стрільба із лука, теніс, тхеквондо ВТФ, фехтування, шахи).