САУДІВСЬКА АРАВІЯ. За звинуваченням у корупції затримано 11 принців і чотирьох міністрів.

ВЕНЕСУЕЛА реструктурує зовнішню заборгованість, яка становить понад 100 млрд доларів.

АФГАНІСТАН. У місті Чарікар стався теракт.

Удар стихії

В’ЄТНАМ. На південне та центральне узбережжя обрушився потужний тайфун.

Поповнилася колекція перемог

Спортивна гімнастика. Аспірант Національного університету фізичного виховання і спорту Олег Верняєв знову поповнив свою колекцію міжнародних трофеїв. У швейцарському Морже він став переможцем міжнародного турніру, присвяченого пам’яті президента FIG Артура Гандера. Українцю вдалося здобути перемогу на цих змаганнях учетверте поспіль. За підсумками чотирьох снарядів Верняєв набрав найбільшу кількість балів і став першим із багатоборства. Крім того, Олег показав найкращий результат на брусах.

У жіночій частині турніру Україну представляла київська гімназистка Діана Варінська, яка зуміла двічі потрапити до трійки призерів. У її активі 3-тє місце із багатоборства за сумою на трьох снарядах і друге — з вільних вправ.

Теніс. Успіхи Еліни Світоліної, Лесі Цуренко та Катерини Бондаренко дали можливість Україні стати однією з найтитулованіших країн сезону в WTA-турі. Світоліна в поточному році виборола п’ять титулів. Їй підкорилися турніри в Тайбеї, Дубаї, Стамбулі, Римі і Торонто. Ще один титул у загальну скарбничку додала Леся Цуренко — киянка наприкінці лютого виграла й турнір категорії WTA Internationaв Акапулько, обігравши у фіналі майбутню дебютантку ТОП-10 Христину Младенович. Сьомий титул у сезоні Україні принесла Катерина Бондаренко — екс-перша ракетка країни наприкінці вересня сенсаційно стала чемпіонкою турніру WTA Internationaу Ташкенті. Цей титул став для неї другий у кар’єрі і перший — із 2008 року.

Кікбоксинг. На чемпіонаті світу з кікбоксингу, що завершився в італійському місті Маріна-ді-Каррара, представник однієї з частин спецпризначення Збройних сил України солдат Олександр Ястребов (вага до 63 кілограмів) став чемпіоном у стилі лоу-кік.

Парашутний спорт. 14 українських парашутистів разом із понад 200 спортсменів із різних країн встановили новий рекорд світу з парашутного спорту в класі «Великі формації з перебудовою». У небі над містом Елой (штат Арізона, США) 219 спортсменів-парашутистів побудували у вільному падінні задану фігуру та перебудували її у наступну. Стрибок виконувався на висоті 5500 метрів із 10 літаків.

Футбол. Ліга Європи. Сезон-2017-2018. Група «J».

«Герта» (Німеччина) —

«Зоря» (Луганськ, Україна) — 2:0

(Зельке, 16, 73)

«Атлетик» (Іспанія) —

«Естерсунд» (Швеція) — 1:0

(Адуріс, 70)

Турнірне становище команд: «Естерсунд» — 7 очок, «Зоря» — 6, «Атлетик» — 5, «Герта» — 4.

(Тошич, 39, Тавамба, 66)

Турнірне становище команд: «Динамо» — 10 очок, «Партизан» — 5, «Янг Бойз» — 3, «Скендербеу» — 2.