СИРІЯ. Об’єднана коаліція на чолі зі США звільнила від бойовиків нафтове родовище Аль-Омар.

АФГАНІСТАН. У Кабулі і провінції Гур терористи атакували мечеті.

ГРУЗІЯ. Каха Каладзе став мером міста Тбілісі.

Чума!

МАДАГАСКАР. На острові спалах чуми.

Черговий титул Ганни Музичук

Шахи. Вихованка Львівського університету фізичної культури Ганна Музичук стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів. Упродовж турніру львівська шахістка здобула сім перемог і чотири партії зіграла внічию. Набравши дев’ять із 11 можливих очок, Ганна на півочка випередила екс-українку Катерину Лагно, яка нині виступає за Росію. Таким чином додала до свого послужного списку ще один чемпіонський титул. Нагадаємо, торік Ганна виграла чемпіонат світу зі швидких шахів і світову першість із бліцу.

Бокс. У Парижі завершилась континентальна першість із таїландського боксу муей тай. У доробку збірної України по три золоті, срібні та бронзові медалі. Чемпіонами Європи-2017 стали Михайло Василіогло (вага до 60 кг), Василь Сорокін (до 71 кг) та Олег Гута (до 71 кг). «Срібло» вибороли Анна Авакова (вага до 45 кг), Роман Вагілевич (до 54 кг) та Валентин Булат (до 57 кг). На третьому місці фінішували Вікторія Іванець (вага до 57 кг), Олександра Починок (до 63,5 кг) і Ростислав Карпич (до 81 кг).

Велоспорт. Студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Гладиш першим здобув нагороду до скарбнички української команди на чемпіонаті Європи з велосипедного спорту (трек) в Берліні (Німеччина). Наш співвітчизник замкнув трійку лідерів зі скретчу та став бронзовим призером континентальної першості. Медальну естафету підтримали і наші дівчата. Так, Тетяна Климченко стала володаркою срібної медалі зі скретчу, а Любов Басова виборола «бронзу» з кейріну.

Важка атлетика. В албанському місті Дуррес відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Українські важкоатлети відзначилися кількома високими результатами. Відразу два українські спортсмени піднялися на п’єдестал у ваговій категорії до 56 кг. Срібні результати з ривку та поштовху принесли студенту Запорізького національного університету Дмитру Вороновському титул чемпіона Європи та перемогу в сумі двоборства з результатом 239 кг. Трійку призерів із результатом 238 кг у сумі двоборства замкнув Павло Заліпський. Марія Гангур виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 53 кг із результатом 185 кг у сумі двоборства.

А ось медальні результати інших українських важкоатлетів. Ганна Панова — срібна призерка серед юніорів у ваговій категорії до 69 кг. Окрім того, Ганна здобула мале «срібло» з ривку і «бронзу» з поштовху. Марія Тимощук (вага до 63 кг) отримала «бронзу» в сумі двоборства. Другою на європейській першості стала Вероніка Івасюк (вага до 58 кг). А ще в її активі мале «золото» з ривку і «бронза» з поштовху.

Футбол. Ліга чемпіонів. Сезон-2017-2018. Третій тур. Група «F».