Версія для друку          На головну
  • Спорт

Універсіада на старті

Микола МОТОРНИЙ.

Всесвітня літня універсіада-2017. У суботу, 19 серпня, в тайванському місті Тайбей (Китай) стартує 29-та Всесвітня літня універсіада, яка збере понад 12 тисяч атлетів зі 160 країн світу. Україну на планетарному спортивному форумі представлятиме 179 студентів-спортсменів із 55 вищих навчальних закладів, які змагатимуться у 14 з 22 видів спорту. А саме: баскетбол (чоловіки), важка атлетика, волейбол (жінки і чоловіки), спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування, футбол та ушу.

Найтитулованішими у нашій команді є олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст Ігор Радівілов.

Пауерліфтинг. У місті Юліторніо (Фінляндія) завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу (жим лежачи) серед дорослих, юніорів та юнаків. Українська збірна виборола вісім нагород. Чемпіонками Європи серед юніорів стали Оксана Гронович (вага до 52 кг) та Анна Рикун (до 57 кг). Серед юнаків Костянтин Олійник (вага до 83 кг) завоював срібну нагороду. Переможцями континентальної першості стали Володимир Цатурян (до 74 кг) серед дорослих та Артур Зплетов (до 93 кг) серед юніорів. Срібні нагороди здобули Тетяна Білоусова (вага понад 84 кг) та Ігор Геращенко (до 59 кг). Бронзовий призер чемпіонату (турнір юніорів) — Станіслав Здробилко (вага до 83 кг).

Дзюдо. У місті Сантьяго-де-Чилі (Чилі) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів (U-18). За нагороди боролися 428 спортсменів із 64 країн. За Україну на змаганнях виступала одеська спортсменка Анастасія Балабан. Наша дзюдоїстка виборола третє місце у ваговій категорії до 40 кг. Наступні змагання, в яких візьме участь Анастасія Балабан, — чемпіонат Європи (U-21). Він стартує у вересні нинішнього року.

Футбол. Чемпіонат України. Перша ліга. Сезон-2017-2018. Шостий тур.

«Гірник-спорт» — «Авангард» — 1:2