У ГРУЗІЇ стартували навчання НАТО Noble Partner.

Версія для друку          На головну
  • Спорт

Медальні здобутки українців

Микола МОТОРНИЙ.

Олімпійський фестиваль. В угорському місті Дьор завершився Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Українські школярі виграли вісім медалей різного ґатунку. Медалісти XIV літнього ЄЮОФ: «золото»Михайло Кохан (легка атлетика, метання молота), Олексій Кирилін (легка атлетика, метання диска), Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту), «срібло»: Валерія Іваненко (метання молота), Денис Баранов (легка атлетика, біг на 400 м), Наталія Чистякова (дзюдо, вага до 70 кг), Лев КірпікЮліана Путніна (веслування на каное, 200 м, мікст), «бронза»: Олег Вередиба (дзюдо, вага до 55 кг).

Всесвітні ігри. Збірна України посіла 5-те місце в підсумковому медальному заліку Всесвітніх ігор, які відбулися в польському Вроцлаві. Наші спортсмени здобули 25 медалей (10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових), одержавши перемогу в змаганнях з акробатичної гімнастики, джіу-джитсу, карате, муай-тай, пауерліфтингу, спортивного альпінізму, гімнастики на батуті, сумо та кікбоксингу.

Теніс. У вирішальному матчі чемпіонату Європи з тенісу 15-річна Марта Костюк і 16-річна Вікторія Дема перемогли представниць Німеччини Юлі Німайєр і Лару Шмідт — 6:0, 7:5. У другому сеті українки поступалися з рахунком 2:4, після чого виграли п’ять із наступних шести. Відзначимо, що Марта і Вікторія зіграли всього другий спільний турнір, а парний титул у Клостерсі (Швейцарія) став для тенісисток найгучніший за час їх виступів на юніорських турнірах.

Велоспорт. Яна Беломоіна стала чемпіонкою Європи з маунтбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі. Українка здобула впевнену перемогу на альпійській трасі в італійському Дарфо-Боаріо-Терме. 24-річна спортсменка з Луцька була запрошена на старт першою, адже саме вона очолює рейтинг UCI у крос-кантрі. Шість кіл дистанції Яна на відміну від своїх суперниць проїхала безпомилково. У підсумку Беломоіна обігнала суперниць із величезним запасом. За кількадесят метрів до фінішу нашій велосипедистці вручили національний прапор. І тут стався невеликий казус: стяг заплутався у задньому колесі, заблокувавши його. Тож Яні довелося взяти байк у руки і фінішувати таким чином. Її підсумковий час — 1:24:36.

У нинішньому сезоні Яна виграла два етапи Кубка світу — в Альбштадті й у Вальнорді, завдяки чому очолює загальний залік.

Боротьба. Сім нагород в активі українських молодих борців і борчинь на чемпіонаті Європи серед кадетів, що відбувся в Сараєво. Чемпіонами стали Андрій Джелеп (вагова категорія до 54 кг), Оксана Чудик (до 65 кг) та Романа Вовчак (до 70 кг). Срібну медаль виборола Тетяна Профатілова (до 49 кг), бронзові — Данило Стасюк (до 85 кг), Марія Томич (до 40 кг) та Віолетта Петровська (до 56 кг).

Футбол. Ліга Європи. Сезон-2017-2018. Третій відбірний раунд. Перші матчі.