США відмовилися підтримувати конвенцію ООН про заборону ядерної зброї.

Безпека понад усе

У ФРАНЦІЇ подовжено надзвичайний стан до 1 листопада.

Нова атака

У ЄГИПТІ бойовики атакували КПП у північно-східній частині Синайського півострова.

Провал переговорів

КІПР. Переговори з урегулювання кіпрської проблеми знову завершилися безрезультатно.

Політичні вітри

КИТАЙ припинив контакти з КНДР у сфері військової співпраці.

Горять ліси

КАНАДА. У західній провінції Британська Колумбія — масштабні лісові пожежі.

Версія для друку          На головну
  • Спорт

Медалі з усіх усюд

Микола МОТОРНИЙ.

Кульова стрільба. У місті Зуль (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з кульової стрільби серед юніорів, у якому взяли участь 976 спортсменів із 65 країн.

Мультимедалістом та дворазовим рекордсменом змагань у складі збірної команди України став заслужений майстер спорту з кульової стрільби, студент Львівського училища фізичної культури, представник спортивного клубу Збройних сил, львів’янин Павло Коростильов (на фото). У його активі п’ять нагород, три з яких — найвищого ґатунку. Завдяки цим досягненням збірна України посіла третє місце у загальнокомандному заліку.

Художня гімнастика. На етапі Челлендж-кап із художньої гімнастики у Берліні завершилося багатоборство. Гімнастки демонстрували свої програми з булавами, стрічкою та трьома м’ячами і двома скакалками. Українки, успішно впоравшись з останньою вправою (17,550), посіли друге місце.

Європейський гімнастичний союз повідомив, що чемпіонат Європи з художньої гімнастики-2020 відбудеться у Києві. Як відомо, 2004 року столиця вже приймала континентальну першість.

Боротьба. Українка Тетяна Кіт на міжнародному турнірі з боротьби, який відбувся у Варшаві, завоювала перше місце. Вона виборола «золото» у ваговій категорії до 55 кг. Ще одна наша спортсменка Алла Белінська у ваговій категорії до 69 кг посіла третє місце.

Пауерліфтинг. У Мінську завершилися наймасштабніші спортивні змагання з класичного пауерліфтингу — чемпіонат світу-2017. Україна була представлена серед таких категорій: юнаки, юніори, дівчата, юніорки, чоловіки, жінки та ветерани. Найяскравішими досягненнями може пишатися юніорська жіноча збірна — серед 18 країн світу наші спортсменки вибороли командну першість.

Серед цієї вікової категорії особисте «золото» здобула Дар’я Лазебна (вага до 47 кг), яка за загальним показником за трьома турнірами взяла 342,5 кг. «Бронзу» принесла юніорам Оксана Хронович (до 52) кг, взявши вагу 320 кг.

П’ятеро наших спортсменок у категорії «дівчата» встановили рекорди Європи та вибороли командне «срібло» серед 19 команд. Серед чоловіків золоту медаль здобув Анатолій Новописьменний у ваговій категорії до 93 кг, взявши загальну вагу 843 кг.

Футбол. Кубок України. Сезон-2017-2018. Перший раунд. «Металург-Запоріжжя» — «Полісся» (Житомир) — 0:2, СК «Чайка» (Київська область) — «Рух» (Винники) — 0:2, ФК «Нікополь» — «Мир» (Горностаївка) — 1:0, СКК «Демня» — ФК «Дніпро» (Дніпро), — 2:1, «Нива» (Тернопіль) — «Металіст-1925» (Харків) — 2:2 (пенальті — 3:4), ФК «Львів» — «Кремінь» (Кременчук) — 2:0, «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — 0:3, «Дніпро-1» (Дніпро) — «Буковина» (Чернівці) — 5:0, «Поділля» (Хмельницький) — «Нива» (Вінниця) — 1:3, «Реал Фарма» (Одеса) — «Енергія» (Нова Каховка) — 1:3, ФК «Тернопіль» — «Агробізнес» (Волочиськ) — 1:1 (пенальті — 3:5). Матч «Таврія-Сімферополь» (Херсон) — «Скала» (Стрий) не відбувся.