Архів
П’ятниця,
16 червня 2017 року

№ 46 (19491)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлицяНаша пошта

Добрий господар

Добірку підготувала
 Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Версія для друку          До списку статтей

А як же без цибулі?

У ПЕРІОД вегетації цибулю слід захищати від хвороб та шкідників. Найчастіше, бо діють справно, застосовують фітоспорин, альєт та актофіт. Повторні обробки проводять кожні два тижні.

Перед обприскуванням насадження бажано підживити, скажімо коров’яком. На 10 літрів води треба взяти склянку кашкоподібного коров’яку і столову ложку сечовини.

Вдруге підживлюють через два тижні після першого: на відро води — дві столові ложки нітро-амофоски. Втретє — коли зав’язуються головки: на відро води — дві столові ложки суперфосфату.

Поживні розчини вносять із лійки під корінь.

Версія для друку          До списку статтей

ДО НАСТУПНОГО куточка завітає прикарпатська господиня зі своєю полуницею. Себто поділиться досвідом догляду за грядкою із сонячною ягодою. Дбати про неї, вважає Валентина Михайляк, потрібно цілий рік, а як саме, розповімо, причому деякі рекомендації — універсальні: застосовувати їх можна й на огірках, помідорах, іншій городині.

У старих довідниках із садівництва зазвичай радилось у плодових дерев вирізати гілки цілком (на кільце) або вкорочувати їх, починаючи із серпня й восени. Але нині фахівці вказують на один великий недолік: надто багато деревини рослина нарощує марно. Тому дійшли висновку, що робити це на початку літа, коли пагони ще коротенькі, зелені, соковиті, набагато краще, бо їх легко виламати і рани швидко загояться. Тому мова піде про те, як це легше зробити з допомогою простого пристосування, а також про прийом прищипування, або пінцировки, пагонів.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове