СИРІЯ. Невпізнані військові літаки розбомбили мечеть у селі Аль-Джина поблизу Алеппо.

ПІВНІЧНА КОРЕЯ. Сполучені Штати не виключають можливості воєнного конфлікту з КНДР.

ЯПОНІЯ провела перші цивільні навчання з евакуації жителів на випадок ракетного удару з Північної Кореї.

Замахнулись на «сонячний» рекорд

У ТУРЕЧЧИНІ побудують найбільшу в світі сонячну електро-станцію.

Успіх українських гімнастів

Спортивна гімнастика. Українські гімнасти Діана Варинська та Євген Юденков завоювали медалі на етапі Кубка світу серії FIG зі спортивної гімнастики в Баку (Азербайджан). Діана Варинська стала найкращою у змаганнях на різновисоких брусах. У фіналі вона набрала 13,933 бала, а компанію українці на подіумі склали дві гімнастки з Австралії — Ріанна Міззі (13,600) і Джорджія Роуз (13,366). Євген Юденков став третім у змаганнях на кільцях — наш земляк із результатом 14,233 пропустив уперед лише японця Казуюкі Такеду (14,766) і переможця Кубка світу грека Елефтеріоса Петруніаса (15,466).

Представник столичного Національного університету фізичного виховання та спорту України Олег Верняєв став переможцем змагань у багатоборстві на етапі Кубка світу в німецькому Штутгарті. Він показав результат 84,899 бала, випередивши японця Казума Кайю (84,398) і китайця Вей Суна (82,898).

Футбол. Головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив склад команди, яка готуватиметься до відбіркового матчу чемпіонату світу-2018 з командою Хорватії (24 березня, Загреб). Серед них — воротарі: Андрій П’ятов, Микита Шевченко (обидва — «Шахтар»), Денис Бойко («Малага», Іспанія); захисники: Артем Федецький («Дармштадт», Німеччина), Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Іван Ордець, Сергій Кривцов, Богдан Бутко (усі — «Шахтар»), Микола Морозюк («Динамо»), Микола Матвієнко («Карпати»); півзахисники: Тарас Степаненко, Максим Малишев, Віктор Коваленко (усі — «Шахтар»), Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков (усі — «Динамо»), Руслан Ротань («Дніпро»), Іван Петряк («Зоря»), Олександр Зінченко (ПСВ, Нідерланди), Євген Коноплянка («Шальке», Німеччина), Євген Шахов (ПАОК, Греція), Руслан Малиновський («Генк», Бельгія); нападники: Артем Кравець («Гранада», Іспанія), Роман Зозуля («Бетіс», Іспанія), Євген Селезньов («Карабюкспор», Туреччина), Артем Бєсєдін («Динамо»).

Прем’єр-ліга України. Сезон-2016-2017. Двадцять другий тур.

«Дніпро» — «Карпати» — 0:0

«Ворскла» — «Зірка» — 0:0

«Динамо» — «Чорноморець» — 2:1

(Ярмоленко, 9, Сидорчук, 45, — Давід, 71)

«Шахтар» — «Олімпік» — 1:1

(Бланко-Лещук, 45, — Поступаленко, 24)

«Сталь» — ПФК «Олександрія» — 4:1

(Карікарі, 40, пен., 48, 90, Деул, 86, пен., — Старенький, 19)

«Волинь» — «Зоря» — 0:1

(Рафаель, 90, пен.)

Легка атлетика. У Лас-Пальмас-де-Гран-Канарії відбувся Кубок Європи з метання. Бронзову медаль виграв українець Володимир Мисливчук. У змаганнях з метання молота (U-23) Мисливчук у заключній, шостій, спробі встановив особистий рекорд (69 м 47 см).

Дзюдо. Українські дзюдоїсти здобули чотири нагороди на престижному міжнародному турнірі «Великий шолом», що фінішував у Баку (Азербайджан). У поєдинку за бронзу у ваговій категорії до 90 кг Кеджау Ньябалі переміг господаря турніру Абдулхага Расулла. Пройти до фіналу у ваговій категорії понад 100 кг нашому співвітчизнику Станіславу Бондаренку завадив угорець Барна Бор. А у поєдинку за третє місце, де Станіслав зустрівся з чемпіоном світу серед юніорів 2015 року Дууренбаяром Улзібаяром, судді визнали перевагу українця. Відразу дві наші дзюдоїстки стали бронзовими призерками у ваговій категорії понад 78 кг. Єлизавета Каланіна та Світлана Ярьомка піднялися на третю сходинку п’єдесталу, відповідно перемігши литовську дзюдоїстку Санту Пакеніте та спортсменку з Боснії Ларису Церич.