Версія для друку          На головну
  • Спорт

Рівняння на дівчат

Микола МОТОРНИЙ.

Стрільба з лука. Вероніка Марченко — чемпіонка Європи зі стрільби з лука в приміщенні. У французькому місті Віттель українка обіграла у фіналі Євгенію Тимофєєву з Росії. Для перемоги нашій співвітчизниці вистачило трьох сетів. У першому Марченко стріляла влучніше — 30:27, так само і в другому вона «перестріляла» росіянку — 30:29. У третьому сеті українці, аби перемогти, вистачило навіть 28 очок. Як підсумок — впевнена і красива перемога — 6:0. До речі, Вероніка Марченко на цьому чемпіонаті вже вигравала «бронзу» у складі збірної України в командних змаганнях (разом з Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою Марченко в матчі за 3-тє місце перемогла росіянок із рахунком 6:0). У сезоні-2016 українка виборола індивідуальне «золото» літнього чемпіонату Європи.

Синхронне плавання. Українські синхронниці відзначилися двома золотими та однією срібною нагородами на етапі Світової серії із синхронного плавання, який відбувся в Парижі (Франція). Так, Анна Волошина стала дворазовою чемпіонкою змагань. Спочатку вона перемогла в технічній програмі, а потім стала найкращою у вільній програмі cолісток. Окрім того, українські представниці синхронного плавання: Анна Волошина, Ксенія Сидоренко, Анастасія Савчук, Катерина Садурська, Єлизавета Яхно, Олександра Кашуба, Марина Алексєєва та Владислава Алексєєва посіли друге місце у змаганнях груп на престижних міжнародних змаганнях у Парижі.

Кульова стрільба. У Мариборі (Словенія) стартував чемпіонат Європи з пневматичної зброї. Черговий змагальний день приніс до активу української збірної повний комплект нагород. Титул континентальної чемпіонки серед жінок у вправі ГП-11А виборола Галина Авраменко. Разом із колежанками Людмилою Василюк та Вікторією Рибаловою у командних змаганнях Галина посіла другу сходинку п’єдесталу. Бронзову нагороду у командній боротьбі у вправі ПП-3 здобули українські юніори Богдан Кириленко, Павло Крепосняк та Олександр Самострол. Нагадаємо, напередодні юні спортсмени вітчизняної збірної зібрали п’ять медалей, дві з яких найвищого ґатунку.

Футбол. Прем’єр-ліга України. Сезон-2016-2017. Двадцять перший тур.

«Зірка» — «Динамо» — 2:0

(Бацула, 34, Полегенько, 71)

«Зоря» — «Шахтар» — 1:2

(Харатін, 60 — Бернард, 26, Малишев, 88)

ПФК «Олександрія» — «Дніпро» — 0:0

«Карпати» — «Волинь» — 2:1

(Гладкий, 18, Худоб’як, 53, — Дудик, 88)

«Олімпік» — «Ворскла» — 3:2

(Моха, 65, Гришко, 70, Матяж, 72, — Хльобас, 21, Загорулько, 60)

«Чорноморець» — «Сталь» — 0:1

(Васін, 24)

Становище команд: Шахтар» — 59, «Динамо» — 43, «Зоря» — 37, «Олімпік» — 32, «Чорноморець» — 27, «Зірка» — 22, «Сталь» — 21, «Карпати» — 11, «Волинь» — 10, «Дніпро» — 9. Після двоколового турніру команди, які фінішували у першій шістці, розіграють призові місця і путівки до Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Решта команд змагатиметься за виживання в Прем’єр-лізі України. Усі учасники знову зіграють у двоколовому турнірі. Друга частина чемпіонату стартує 2 квітня.