Архів
Вівторок,
15 листопада 2016 року

№ 100 (19432)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька

Вербиченька

Cторінку підготувала Устина ГРЕЧАНЮК.


Версія для друку          До списку статтей
  • А що думаєте ви?

Щастя усмiхнеться

Юлія Мазніченко.

Чернігівська область.

Добридень, шановна «Вербиченько»! Прочитала в одному з твоїх номерів статтю «У парі, та все сама». Мовиться у ній про жінку, яка заради дітей живе із чоловіком — п’яницею та ледарем. Терпить образи, гарує за двох. Автор запитує, чи варто задля збереження родини забути про власні гордість та самоповагу? Чи є шанс «переінакшити» поганого чоловіка? Вирішила поділитися своїми думками.

ЛЮБІ жінки, чому так себе не цінуєте? Власноруч з’єднуєте себе кайданами із людиною, яка вас не любить, не дорожить вами. Тягнете на собі всю роботу й намагаєтесь виправдати такі стосунки тим, що дітям потрібен батько. Але ж хіба справжній батько й чоловік ставитиметься так до своїх рідних? Чого він може навчити дітей, який життєвий досвід їм передасть?

Донечки будуть вважати, що їхній майбутній чоловік теж матиме право так себе поводити: не поважати їх, ображати. І їхня доля —терпіти. А сини, навпаки, виростатимуть егоїстами, впевненими, що можна жити в своє задоволення. Проте не факт, що їм зустрінеться покірна половинка. І що? Житимуть без родини, пиячитимуть, деградуватимуть. Такого майбутнього ви, дорогі терплячі жінки, хочете для своїх діточок?

Водночас запитаю: якщо батько не цінує своєї дружини, то чи буде дитина ставитися до неї з повагою? Батько, який живе поруч, — це приклад! Як робить він — так чинитимуть і діти. Це відбувається на підсвідомому рівні. Уявіть, яку старість матимете біля нащадків, котрі перейняли таку батькову «науку». Хтось заперечить, що буває і навпаки: діти виростають і починають захищати матір від горе-чоловіка. Втім, на власному досвіді не раз переконувалася, що це, швидше, виняток, ніж закономірність.

Саме слово «пара» означає єднання двох людей. А якщо ви у ній самі — ніякого подружжя не існує. Тож не варто тішити себе ілюзіями. Шановні жінки, не марнуйте життя біля чоловіка-ледаря, який п’є, руку на вас піднімає. Не сприймайте це за норму існування сім’ї, не виправдовуйте власну нерішучість дітьми. Зрозумійте: щасливі сини й дочки ростуть у щасливої матері.

Бог створив жінку для чоловіка, аби вона була йому помічницею, а не тягла на собі все. Коли люди й справді живуть у парі, то, якщо один спіткнувся, інший допоможе йому підвестися. Героїня замітки ще молода жінка. Судячи із розповіді, вона добра, щира, тож обов’язково зустріне дбайливу, чуйну людину, яка буде любити, цінувати її та дітей.

Іще раз закликаю: не терпіть образ, байдужості, змінюйте своє життя, цінуйте себе — і щастя неодмінно вам усміхнеться. Ми, жінки, цього варті!

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове