Вівторок, 25 жовтня 2016 року № 94 (19426)
http://www.silskivisti.kiev.ua/19426/print.php?n=33560

  • Корисно знати

«Молодильне яблучко» існує

У ГОНИТВІ за молодістю багато людей не беруть до уваги найпростіші способи її збереження.

Учені давно дійшли висновку, що один із фруктів має здатність оновлювати клітини шкіри. Ні, не яблуко, а гранат. Так, нині він коштує недешево. Але для тих, хто прагне зберегти природну красу якомога надовше, необхідно включити до раціону гранати.

Американські дослідники виявили, що завдяки регулярному вживанню цього фрукта в організмі людини виробляється унікальна речовина уролітін А, яка впливає на процес омолодження тканин і клітин. Більше того, у соковитих бубочках міститься величезна кількість амінокислот (експерти стверджують: набагато більше, ніж у зеленому чаї). Виходить, якщо їсти гранати щодня, то за певний час людина помітить результати їхнього «молодильного» впливу на організм, подивившись у дзеркало. Цю теорію ще необхідно підтвердити чи спростувати, а ось інші корисні властивості граната незаперечні й давно перевірені: сприяє зниженню артеріального тиску крові, підвищенню рівня гемоглобіну, нормалізації обміну речовин і виведенню з організму токсинів, зміцненню стінок судин і поліпшенню роботи серцево-судинної системи в цілому, бореться з діареєю, допомагає в лікуванні застудних захворювань, а також зміцнює імунітет.

Споживання гранатів зумовлює значне зниження рівня глюкози в крові, тому не радять нехтувати ними діабетикам. Сік та ядра цих фруктів відіграють роль головних «дезінфекторів»: знезаражують ротову порожнину і горло, що допомагає організму впоратися з інфекційними захворюваннями, які передаються повітряно-крапельним шляхом, а також виводять паразитів.

До речі, гранат має низьку калорійність, тому всім, хто хоче бути не тільки молодим, а й струнким, варто б регулярно його споживати.