Архів
П’ятниця,
2 вересня 2016 року

№ 79 (19411)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вересень Наша пошта

Наша пошта

Добірку підготувала 

Валентина ЮРЧИШИНА.

Версія для друку          До списку статтей
  • Шанована в селі людина

Виправдав довіру земляків

Валерій МАРЦЕНЮК.

с. Шаровечка

Хмельницького району

Хмельницької області.

СЕЛЯНИ Шаровечки та Мацьківців минулої осені своїм головою обрали Болеслава Йосиповича Бондара, покладаючи надію, що він вірою і правдою служитиме своїм землякам. І не помилилися. Люди, задоволені його роботою, гарно відгукуються про свого керманича: «Розсудливий, порядний, доброзичливий, відкритий до спілкування, а найголовніше — дбає про наш добробут. І його батько, завідувач ферми, був такий. То й син у нього вдався».

Із перших днів роботи у новообраного голови постало чимало планів, задумів, ідей, які він з успіхом втілює у життя. На території Шаровечківської сільської ради проживає 3,5 тисячі мешканців, про кожного з яких слід подбати. У селах функціонують дві школи, стільки ж фельдшерських пунктів, бібліотека, дитсадок. Зареєстровано близько 30 приватних підприємств. І скрізь довелось побувати сільському голові, щоб вивчити стан справ. Було зроблено капітальний ремонт центральних вулиць Шаровечки та Мацьківців з одночасним поточним ремонтом. Не за горами підведення питної води до осель селян та спорудження нового шкільного харчоблоку.

На сьогодні кожному бійцю АТО, а їх на території сільради 31, виділено грошову допомогу в розмірі 5000 грн, а 19 із них отримали земельні ділянки.

У своїй повсякденній роботі сільський голова спирається на депутатів сільради Броніслава Гороховського, Віктора Паюка, Віктора та Олександра Жугдів, Володимира Душу та ін. Завдячує депутатам Хмельницької райради Ользі та Анатолію Чумаковим, які власним коштом перекрили дах Мацьківецької ЗОШ, допомогли з капітальним ремонтом східців біля будинку культури.

У найближчих планах Болеслава Йосиповича — розробка генерального плану Шаровечки та Мацьківців, на що передбачено 362 тис. грн. За його словами, до кінця року територія сіл збільшиться вдвічі. А якщо Бондар сказав, то слова свого дотримає. По-іншому він жити не вміє.

На фото автора: Болеслав Йосипович Бондар.

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове