Архів
Вівторок,
29 березня 2016 року

№ 34 (19366)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Пост здоров’я

Пост здоров’я

Cторінку підготував Микола ЮРЧИШИН.


Версія для друку          До списку статтей
  • Будьмо обережні

А ви все смажите?

Оксана СКИТАЛІНСЬКА,

лікар-дієтолог.

Нові дослідження доводять: часте вживання підсмаженої їжі з хрумкою скоринкою не лише призводить до порушень процесів травлення, а й провокує онкозахворювання та уражує судини.

ЛІКАРІ застерігають від термічної обробки будь-якої їжі, адже рафінована соняшникова олія, на якій ми смажимо продукти, дуже небезпечна. Річ у тому, що для запобігання піноутворення до олій додають силікон, який перешкоджає випаровуванню акролеїну та акриламіду і сприяє збільшенню концентрації цих речовин у смажених продуктах. Окрім цього, у таких продуктах утворюються циклічні жирні кислоти та трансжири, які спричиняють порушення репродуктивних функцій. Виробники додають до олій синтетичні антиоксиданти (гідрокситолуол, гідроксианізол, пропілгаллат тощо), які при кімнатній температурі зменшують окислення жирних кислот, але при високій (150-200 градусів) ці речовини швидко випаровуються. Саме тому соняшникова олія, яка традиційно шипіла і шкварчала під час смаження, тепер веде себе слухняно, але аж ніяк не є безпечною. Отже, продукти харчування у процесі смаження не тільки втрачають свою харчову цінність, а й стають потенційно небезпечні.

Золотистого кольору смаженій їжі надають продукти окислення ліпідів (жирів) та білків. Окрім цього, утворюються токсичні речовини — акриламід та епоксигліцинамід, які спричинюють периферійні полінейропатії та ракові недуги. Застерігаю від вживання «золотої» скоринки людей, які полюбляють смажену їжу, а також тих, хто має захворювання органів травлення, зокрема шлунка, підшлункової залози та печінки. Не варто споживати смажені продукти тим, у кого нездорові судини та нерви, особливо людям із діагнозом «полінейропатія».

У зоні ризику — діти, для формування здорового організму яких потрібен якісний матеріал. А це овочі та фрукти, мед, каші, але аж ніяк не смажена картопелька чи котлетка. Чим більше такої їжі отримуватиме ваша дитина, тим гірше працюватимуть клітини її органів. Як наслідок, діти часто хворіють, мають слабкий імунітет, захворювання печінки та нервів.

Які ж олії та жири не такі небезпечні, як згадана вище соняшникова? На першому місці — насичений жир, який витримує високі температурні режими. Це звичайний свинячий смалець. Друге посідає оливкова олія, що теж, як і смалець, застигає в холодильнику. І на третьому — кукурудзяна олія, у якій під час термічної обробки утворюється менше шкідливих речовин.

«А коли вже дуже закортіло смаженої картопельки, як правильно смажити?» — запитає доскіпливий читач.

Не нагрівайте сковорідку до високих температур, адже чим вищі градуси, тим небезпечніша олія. Крім того, раджу під час смаження часто перевертати їжу або готувати її під кришкою. Найкраще запивати смажену їжу чаєм чи теплою водою, але в жодному разі не газованою. Такий тандем — подвійне навантаження на шлунок та печінку. Також можете споживати таку їжу із домашнім кетчупом чи томатним соком — у них міститься лікопен — корисна речовина, яка знижує ризик виникнення раку та помічна при хворобах серця.

Готуйте їжу на парі, тушкуйте, а ще краще — додавайте олію у вже готові страви, і збережете в хорошому стані і печінку, і підшлункову залозу, і здоров’я в цілому.

Версія для друку          До списку статтей

Усміхнімося!

— Пацієнт:

— Лікарю, у мене руки тремтять.

— П’єте?

— Пив.

— Курите?

— Курив.

— Так що, кинули?

— Ні, тільки вирішив.

— От бачите — а організм уже злякався.

* * *

Син звертається до батька:

— Тату, я хочу стати лікарем. Лише ніяк не визначуся яким — окулістом чи стоматологом.

— Тільки стоматологом, синку.

— Чому?

— Тому що відсутність зубів не така помітна, як відсутність очей.

* * *

— Лікарю, чи не змогли б ви змінити схему прийому ліків?

— Як саме?

— Ви мені виписали по одній пігулці чотири рази на день під час їди. А я хотів би по дві двічі на день.

— Чому?

— Бо їжі на чотири рази не вистачає.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове