Архів
Вівторок,
9 лютого 2016 року

№ 14 (19346)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Пост здоров’я

Пост здоров’я

Cторінку підготував Микола ЮРЧИШИН.


Версія для друку          До списку статтей
  • Актуально

Йодована сіль — не для всіх

Віталій КОРЗУН,

завідувач лабораторії спеціальних харчових продуктів та епідеміології харчування Інституту гігієни та медичної екології імені О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України.

Збагачена йодом сіль уже стала звичною в нашому раціоні. Додаємо її у страви, сподіваючись, що зробить нас здоровішими. А виявляється, вона може й нашкодити…

НАДЛИШОК йоду в організмі не менш небезпечний, ніж його нестача. Як же втримати потрібний для здоров’я баланс? Передусім — про те, чому виникла ідея додатково йодувати їжу.

У багатьох регіонах світу, зокрема і в Україні (особливо на заході та півночі), дефіцит йоду — природне явище. Важливого для здоров’я мікроелемента не вистачає у ґрунті, воді, місцевих харчових продуктах, отож люди від народження недоотримують йод. І саме в цих районах високий рівень захворюваностей, пов’язаних зі щитоподібною залозою. При дефіциті йоду вона припиняє нормально функціонувати, що позначається на роботі внутрішніх органів людини, її нервової системи. Тому ВООЗ і рекомендує там, де бракує йоду, додатково збагачувати ним продукти. Оскільки з сіллю це найпростіше, її й вибрали для йодування. Аби компенсувати дефіцит йоду, нині пропонується вживати сіль, збагачену йодатом калію (40 мг речовини на 1 кг солі). Достатньо для організму однієї чайної ложки на добу. Але проблема в тому, що здебільш ми споживаємо більше підсолених страв. Окрім цього, неможливо досягти рівномірного розподілу йодату калію в солі. Єдиний спосіб не передозувати йоду — додавати таку сіль лише в готові страви, тоді простіше контролювати дозування. Скажімо, 1/5 ложки приправляємо сніданкову кашу, стільки ж — у першу, другу страви і салат на обід, решту — до вечері. Але, підкреслюю: робити це слід тільки тоді, коли йоду справді бракує.

Як це можна з’ясувати? Як правило, достатньо стандартного аналізу крові на гормони щитоподібної залози (профілактично раз на рік це корисно зробити кожному). За його результатом лікар визначає основне: чи нормально працює йодозалежний орган — щитоподібна залоза. Може з’ясуватися, що людині потрібне спеціальне лікування, бо лише йодованою сіллю проблему не розв’яжеш.

Надлишок йоду також провокує недуги щитоподібної залози. Той же зоб розвивається як унаслідок нестачі, так і за його надлишку. А вивести зайвий з організму непросто.

Найбільше в нашій країні йоду в природі в Одеській області. У місцевій воді його вміст удесятеро перевищує норму. Якщо пити цю воду й одночасно солити страви йодованою сіллю, передозування гарантоване. Нещодавно фахівці Інституту гігієни та медичної екології імені О. М. Марзєєва вирішили перевірити вміст йоду в організмі київських дітей, до раціону яких регулярно додають йодовану сіль. І з’ясувалося, що він перевищує норму в 5-8 разів!

На мою думку, продавати йодовану сіль слід лише в районах, де йоду справді бракує. А от споживати йодовмісні продукти варто всім. Органічний йод навіть у надлишку виводиться без проблем. Міститься він у волоських горіхах, насінні соняшнику, журавлині. Найкраще засвоюється йод у білкових сполуках (вони є у морській рибі, водоростях), бо білок — це «конячка», яка переносить важливу сполуку в організм. Причому, скільки б оселедця чи ламінарії не з’їв, передозування йоду не буде. І щитоподібна залоза працюватиме без збоїв.

Версія для друку          До списку статтей

Усміхнімося!

— Чи знаєте ви, чому санітари у лікарні такі міцні й здорові?

— Тому що вони медичний спирт вітамінами заїдають!

* * *

Медсестра доповідає лікареві:

— Коли я перевіряю пульс у хворого, у нього посилюється серцебиття. Можливо, треба щось із цим робити?

— Застебніть халат.

* * *

Тільки у наших поліклініках, поки стоїш у черзі за довідкою, ризикуєш не тільки знову захворіти, а й померти у процесі природного старіння.

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове