Архів
Вівторок,
19 січня 2016 року

№ 5 (19337)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька
  • За рубежем
Нова сторінка в історії

ІРАН. З Ісламської Республіки знято американські санкції.

Докладніше...
Серед жертв — українська родина

БУРКІНА-ФАСО. В Уагадугу терористи атакували готель «Splendid».

Докладніше...
Ось хто каламутить Європу

РОСІЯ незаконно фінансує європейські партії.

Докладніше...
Баварці невдоволені діями канцлера

НІМЕЧЧИНА. Уряд Баварії висунув ультиматум Ангелі Меркель.

Докладніше...
Інфляційне піке

ВЕНЕСУЕЛА. Споживча інфляція тут досягла 141,5%.

Докладніше...
Обрали курс на незалежність

КИТАЙ. На виборах голови адміністрації Тайваню перемогли демократи.

Докладніше...
Курцям на замітку

ТУРКМЕНИСТАН. Віднині на території країни заборонено продаж цигарок.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • Запитання — відповідь

Справи пенсійні

На запитання читачів «Сільських вістей» відповідає головний спеціаліст відділу призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Печерському районі м. Києва Н. М. ЮРЧИШИНА.

 

«Чи маю я право на виплату грошової допомоги після звільнення 2015 року з посади працівника освіти, якщо 2006-го мені була призначена пенсія за віком?»

Михайло ГРЕБЕЛЬКА.

смт Кутейникове

Амвросіївського району

Донецької області.

 

ПУНКТОМ 7-1 розділу ХV статті 26-ї Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) передбачено, що особам, які на день досягнення пенсійного віку працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е»-«ж» статті 55-ї Закону України «Про пенсійне забезпечення», і мають страховий стаж (для чоловіків — 35, для жінок — 30 років) на таких посадах, а також, якщо вони до цього не отримували будь-якої пенсії, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення.

У разі якщо ви з 2006 року отримуєте пенсію за віком і звільнилися 2015-го з посади, що дає право на пенсію за вислугу років, положення пункту 7-1 розділу ХV Закону на вас не поширюється.

 

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Урок у День соборності
Читати
Справжня сутність реформ
Читати
«Бікфордів шнур» запалено...
Читати
Iлюзія економії
Читати
Шановані люди на копійки не розмінюються
Читати
Позичав — плати
Читати
Ще раз про «тінь»
Читати
Хабарники затягнуть паски
Читати
Власне виробництво
Читати
Хитромудрі
Читати






При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове