КИТАЙ. На виборах голови адміністрації Тайваню перемогли демократи.

Версія для друку          На головну
  • Спорт

«Золоті» наші дівчата

Микола МОТОРНИЙ.

Біатлон. Жіноча збірна України (Ірина Варвинець, Юлія Джима, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна) (на фото) видовищно виграла естафету чергового етапу Кубка світу, який завершився в німецькому Рупольдингу. Другими фінішували господині змагань, третіми — італійки. Драматичним виявився кінець естафети. За 400 м до фінішу Підгрушна «везла» німецьку спортсменку Дальмаєр, яка почала штурм уже на самісінькому фінішному відрізку, але зробила це занадто пізно. На останніх метрах траси Олена класично «підрізала» Дальмаєр і виграла гонку.

Бокс. Українські боксери вибороли п’ять нагород різного гатунку на міжнародному турнірі «Королі рингу», який відбувся у Швеції. Золотими медалістами стали Павло Гула (вагова категорія до 64 кг) та В’ячеслав Гаврилюк (понад 91 кг). Срібні нагороди на рахунку Аркадія Карцана (до 91 кг) і Марії Боруци (75 кг). У вазі до 60 кг «бронзою» відзначився Павло Кузьменчук. За нагороди змагалися боксери з України, Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Ісландії, Англії, Шотландії, Ірландії та Вельсу.

У Брукліні (США) перспективний український середньоваговик Іван Голуб переміг американця Хуана Родрігеса-молодшого в першому раунді. Іван майже відразу відправив суперника в нокдаун. Той піднявся, але потужний удар українця — і нокаут. Нагадаємо, що у своєму попередньому бою Голуб нокаутував Кандела Мену в третьому раунді.

Греко-римська боротьба. Для українців міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Herman Kare-2016», який відбувся у Фінляндії, виявився успішним. Із чотирьох представлених вагових категорій українські спортсмени змогли вибороти два «срібла» й одну «бронзу». Другими фінішували Олександр Трифонов (вага до 59 кг) та Дмитро Косенко (до 66 кг). Бронзовим призером став Микола Крисов (до 98 кг).

Юнацькі Олімпійські ігри. 12 лютого в норвезькому Ліллехаммері стартують II юнацькі Олімпійські ігри. 1100 найкращих атлетів із 70 країн світу віком від 15 до 18 років у 15 зимових дисциплінах розіграють 70 комплектів нагород. Нині юні олімпійці проходять останні ліцензійні відбори та готуються до старту Ігор. 23 українці вибороли право на участь у ЮОІ з біатлону, лижного двоборства, фігурного катання, санного спорту, стрибків на лижах із трампліна, лижних гонок, гірськолижного спорту, скелетону, сноубордингу. Остаточний склад національної юнацької олімпійської збірної буде затверджений Виконкомом НОК наприкінці січня. Нагадаємо, що з перших юнацьких Олімпійських ігор наші спортсмени повернулися з трьома срібними медалями.

Шашки. У місті Турка Львівської області успішно завершився десятий усеукраїнський дитячий командний турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Цього року у змаганнях узяла участь 31 команда (93 учасники віком від 7 до 14 років) із Києва, Львівської, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м. Бендерів (Молдова). У підсумку перше місце посів колектив із Молдови: Максим Долапчі, Роман Возивода, Світлана Уланова, — 16 очок. Другою фінішувала команда «Ланчин» з Івано-Франківської області у складі: Роман Залуцький, Олександр Коваль, Марина Коваль — із результатом 14 очок. Третє місце вибороли тернополяни Тарас Боднар, Микола Ваврик, Діана Бабин, набравши 12 очок.