Архів
Четвер,
12 листопада 2015 року

№ 123 (19318)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Наша поштаСоняшник
  • За рубежем
Бацила сепаратизму живуча

ІСПАНІЯ. Парламент Каталонії ухвалив резолюцію, якою проголошується вихід провінції зі складу Іспанії.

Докладніше...
Дали на роздуми місяць

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ пригрозила ЄС референдумом щодо доцільності членства в цьому союзі.

Докладніше...
«Гарматне м’ясо» та й годі

РОСІЯ. Визнано законним засекречення військових утрат.

Докладніше...
Що погано ісламістам, добре Асаду

США та союзники вже завдали 35 авіаударів по позиціях ісламських бойовиків у Сирії та Іраку.

Докладніше...
Землі багато — на роздачу вистачить

КИТАЙ почав повертати собі анексовані раніше Росією землі.

Докладніше...
Втрачена можливість

КОСОВУ відмовили у вступі до ЮНЕСКО.

Докладніше...
Версія для друку          На головну
  • Обережно: шахраї

Одурманили карі очі

Валентина ЮРЧИШИНА.

ОЛЕКСАНДР Сергійович має другу групу інвалідності по зору. Після чергового огляду офтальмолог виявив у нього катаракту й рекомендував не зволікати з операцією. Чоловік, розуміючи, що сліпне, погодився, але де ж узяти гроші на дорогі кришталики? Йому 72, мешкає вдвох із дружиною на Рівненщині. Діти — далеко, мають свої сім’ї, свої проблеми. Порадившись, подружжя вирішило продати домашню живність (тримали птицю, свиней, дві корови). Виручених коштів мало б вистачити на операцію. Так і зробили. І це ж треба, аби саме того дня, коли Олександр Сергійович продав телицю, дружина побачила по телевізору рекламу, де «професори» в білих халатах нахвалювали новітній чудо-препарат для покращання зору. «Ці люди були дуже переконливими, — зізнається чоловік, — і я повірив, що розрекламовані ліки — мій останній шанс на порятунок. Швиденько взяв мобілку, а дружина продиктувала номер, що висвітився на телеекрані, і зателефонував. На тому кінці слухавку підняла жіночка, вона записала мої дані й сказала, що лікар обов’язково передзвонить. Справді, не минуло й десяти хвилин, як ми вже розмовляли. Лікар уважно вислухав історію хвороби і запевнив, що препарати, про які я чув у рекламі, неодмінно допоможуть. А найголовніше — операції не потрібно буде робити. Я з радощів замовив дві упаковки пігулок «карі очі» та одну «флексостиніну».

Уже наступного дня близько шістнадцятої години до Олександра Сергійовича прибув кур’єр із замовленням. Аби перестрахуватись, чоловік переписав паспортні дані незнайомця, і лише після цього заплатив... 9200 гривень. Упродовж наступних десяти днів за вказаною схемою приймав препарати. Однак поліпшення зору не відчув. Тож знову звернувся на фірму. Нарікав, що препарати не дають очікуваного результату, та й зрештою, який він може бути, коли на упаковках написано: «Не є лікарським засобом». Тому вимагає повернути гроші, інакше звернеться до слідчих органів. Натомість зі слухавки знову полилися солодкі запевнення у зціленні. Були навіть спроби вилікувати нашого героя на відстані через енергетично заряджені предмети, утім, полуда з очей дідуся спала і він попрошкував до міліції. Там його вислухали й рекомендували подати на фірму «Карі очі» до суду. Олександр Сергійович так і зробив, але справа далі не просунулася. Адже точної адреси фірми не було, її директорка, за даними управління державної міграційної служби в Київській області, по м. Борисполю та району не значиться. Паспорт кур’єра виявився «липовим», телефони не дійсними.

— За все своє життя я нікого ніколи не обманув, — сидячи в кабінеті нашої редакції, каже рівненчанин. — Жив чесно, трудився, дітей своїх так виховував. Про шахраїв та їхні витівки чув не раз, але не думав, що потраплю до них на гачок...

Того самого дня Олександр Сергійович відніс заяви до Міністерства внутрішніх справ і Міністерства охорони здоров’я з надією, що змусить таки нечесних на руку людей повернути гроші. А читачів газети власним прикладом застерігає не вірити тим, хто гарантує чудодійне зцілення, а тим паче купувати в них дороговартісні препарати.

Версія для друку          На головну
  • З повідомлень інформагентств
Дорогою Уго Чавеса
Читати
Контрольний візит
Читати
Небезпека земельного дерибану
Читати
А ціну таки завищили
Читати
Сквира прорвалась
Читати
Гроші дають. Чи брати?
Читати
Хоч щось позитивне
Читати
Чорновіл знає провокаторів в обличчя
Читати
Безпечне небо
Читати
Вільна зона кримських татар?
Читати

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове