Архів
П’ятниця,
30 жовтня 2015 року

№ 119 (19314)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Добрий господарВесела світлиця

Добрий господар

Добірку підготувала Тетяна РОЗДОБУДЬКО.

Версія для друку          До списку статтей

Польовий хвощ? Вапнуйте грядку

«Порадьте, будь ласка, як вивести з наших городів польовий хвощ, що буквально окупував їх», — звертається від імені своїх сусідів Іван Слиценко із села Луківка Катеринопільського району Черкаської області.

ХВОЩ розселився на ділянці, отже, ґрунт має підвищену кислотність. З ним залюбки сусідять кінський щавель, мокрець, мати-й-мачуха... На таких городах марно очікувати високих урожаїв.

Доведеться вносити речовини, у складі яких багато кальцію, скажімо вапно-пушонку. Орієнтовна доза — 150 г на квадратний метр. Інший дієвий поліпшувач ґрунту в цьому разі — вапнякове й доломітове борошно. Процес розкислення після них триватиме довше. Ці речовини достатньо вносити один раз на 3-5 років.

Не менш ефективні мелений мергель, крейда та деревний попіл. Часто стають у пригоді відходи виробництва цукрових заводів: приміром, корисно вивозити на ділянки, де багато хвощу, дефекат. Зрештою допоможе розкислити поле й органіка, зокрема коров’ячий гній. Коли ж його немає, у пригоді стануть сидерати. Так, зібравши врожай, слід висіяти жито, а восени приорати його зелену масу.

Однак фахівці не радять вапнувати «на око», бо це часто завдає більше шкоди, ніж користі. Доцільно звернутись у спеціалізовану лабораторію, де точно визначать рівень кислотності ґрунту та підкажуть, які дози «розкислювача» потрібні.

Версія для друку          До списку статтей

ЗОВСІМ недавно ви зняли грона із запашними прозоро-сонячними ягодами на своєму кущі винограду і хотіли б розсадити його. Саме час заготовити чубуки для подальшої вигонки саджанців. Яка лоза вважається найкращим садивним матеріалом, як його зберегти та убезпечити від цвілі — все це питання одного з матеріалів наступного куточка.

Досить поширене в Україні кролівництво, хоч, мабуть, і не так, як треба було б через велику вразливість цих тваринок до хвороб. Тим часом і матеріальна скрута, і потреба сімей у дієтичному м’ясі навертають людей до натурального господарства. Одна з читачок аргументовано доводить переваги розведення нутрій, хоча, зізнається, її родина вагалася щодо цих гризунів: щури вони і є щури, це тобі не пухнастий гарнюній кролик. Дуже швидко впевнилися у своїй неправоті. Може, переконає і вас?

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове