Архів
Вівторок,
29 вересня 2015 року

№ 106 (19301)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Вербиченька

Вербиченька

Cторінку підготувала Устина ГРЕЧАНЮК.


Версія для друку          До списку статтей
  • Золото, золото

Прожиті в злагоді літа

Від імені дітей, онуків і правнука дочка

Тетяна ГАНИЧ.

с. Степівка

Монастирищенського
 району

Черкаської області.

ОСЬ І ПРОМАЙНУЛО 50 років відтоді, як Павлина і Петро стали на весільний рушник. Вона, мов лебідка, у білому велені (віночку), новесенькому платті, він теж у новому костюмі. Вони клялися одне одному у вірності, а батьки та друзі бажали їм дожити в радості й любові до «золотого» весілля. Усе здійснилося — 26 вересня подружжя Животівських відсвяткувало 50 літ, прожитих у парі.

...Петро часто був старшим боярином на весіллях своїх друзів, але сам одружуватися не поспішав, усе вибирав серед дівчат єдину, найкращу. Та ось угледів Павлину — красуню з довгою косою, струнким станом і блакитними очима. Зрозумів: це вона. Дівчина теж уподобала Петра. Молоде подружжя переїхало в село Яроватка, збудувало хату. Обоє мали золоті руки, тож справлялися з будь-якою роботою. Невдовзі двічі завітав до них лелека.

...Тато працював на залізниці аж до виходу на заслужений відпочинок, а мама — в рільничій бригаді. Наші батьки і тепер, на заслуженому відпочинку, не сидять без діла: тримають господарство, пораються на городі. У мами розкішний квітник — тут з весни до пізньої осені милують око тюльпани, айстри, троянди, чорнобривці, хризантеми...

Наша матуся дуже гарно вишиває гладдю та хрестиком. Її серветки, скатертини прикрашають наші оселі. Маємо подарунки і від татуся — дерев’яні стільчики та столи.

Вітаючи наших дорогих батьків із «золотим» ювілеєм, бажаємо їм жити у любові й злагоді ще довго-довго.

Версія для друку          До списку статтей
При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове