Архів
Вівторок,
10 лютого 2015 року

№ 15 (19210)
  Про нас
  Реклама
  Поточний номер
ico   Передплата

Шукати фразу повністю
      У номері:Пост здоров’я

Пост здоров’я

Cторінку підготували Сергій СКОРОБАГАТЬКО

та Микола ЮРЧИШИН.


Версія для друку          До списку статтей
  • Проблема

«Кисла» кров

Оксана КУШНІР,

кандидат медичних наук.

На думку деяких фахівців із гігієни харчування, сучасне людство подібне до дерев, пошкоджених кислотними дощами. Аналогічно до того, як ми забруднюємо довкілля, забруднюється і наш організм. Причому зазвичай токсини навколишнього середовища є кислотами різної сили дії. Відтак організм має постійно підтримувати кислотно-лужний баланс крові та тканин на рівні слаболужної реакції. Людина не виживе, якщо внутрішнє середовище її залишатиметься кисле. У цьому разі ушкоджуватимуться клітини, тканини, кістки й навіть органи. Про цю вельми важливу проблему розповідає сьогодні експерт із питань харчування.

ПЕРШИМИ зазнають удару щитоподібна та надниркові залози і печінка. При підвищеній кислотності печінка працює з перевантаженням, безперервно фільтруючи токсини. Одночасно страждають інші її функції, зокрема вироблення метаболічних ферментів для спалювання жиру. Невідповідна кислотність позначається      на утилізації мінералів. За наочний приклад може правити йод, без якого неможливе оптимальне функціонування щитоподібної залози (втім, як і інших залоз). Щоб йод потрапив у тканини щитівки, потрібна майже бездоганна кислотно-лужна рівновага. Інакше щитоподібна залоза — головний орган метаболізму — буде позбавлена будівельного матеріалу для продукування гормонів.

Виснажується і підшлункова залоза. Зміщуються її, так би мовити, пріоритети — від вироблення метаболічних у бік вироблення травних ферментів. Порушується регуляція рівня цукру в крові, і наслідки у вигляді збільшення маси тіла і цукрового діабету не забаряться.

Певна річ, організм реагує на таку ситуацію. У ньому існує кілька відповідних механізмів. Насамперед, кислі субстанції фільтруються нирками і виділяються з диханням. Інший механізм нейтралізації кислотності — вимивання мінералів із тканин (з кісток вимиваються кальцій та магній). І, нарешті, відбувається знешкодження кислих токсинів у печінці.

Якщо печінка, основний орган детоксикації, не може впоратися з навалою токсинів, то відбувається «складування» їх у жировій тканині. Тому зайві, здавалося б, відкладення жиру — союзник організму в боротьбі з кислими токсинами та кислими продуктами метаболізму. Ненависні жирові запаси фактично рятують внутрішні органи і залози внутрішньої секреції від ушкоджень.

Таким чином, накопичення жиру — індикатор наявності надлишку кислих хімічних агентів. Однак є й інші ознаки порушення кислотно-лужного балансу. Це — алергія і астма, часті головні болі та мігрені, грибкова (дріжджова) інфекція. Показові тут і печія із симптомами кишкового нетравлення, і передчасне старіння, і випадіння волосся, а також невблаганний ріст зайвої ваги. Варто звернути увагу ще й на гайморит (синусит), болі у м’язах та суглобах, м’язові спазми, часті застуди.

Коли ви знайшли у себе три й більше з перелічених симптомів, то ваші залози внутрішньої секреції дезорганізовані. Одним із найхарактерніших проявів цього є і хронічна втома.

Як боротися зі стресом, широко відомо, і я не повторюватиму прописних істини. Проте слід зазначити: припинення хронічного стресу — один із суттєвих елементів відновлення кислотно-лужної рівноваги. А от іншим рівнозначним за важливістю чинником є корекція харчування. На ньому варто спинитись докладніше.

Найбільше підкислюють кров людини м’ясні та молочні продукти, солодкі їжа та напої, штучні підсолоджувачі, кава, а також переважна більшість зернових.

Цікаво, що деякі любителі примудряються з’їсти за день стільки солодощів, скільки наші пращури не з’їдали й за рік. Тоді як солодке надзвичайно підкислює кров. Якщо хтось і уникає власне солодощів, то слід пам’ятати, що «замаскований» цукор є у кетчупах, напівфабрикатах, перероблених м’ясопродуктах (ковбасі та ін.) і навіть у... солі (інколи виробники додають у сіль цукор для ліпшого смаку).

І не варто новому поколінню обирати «Пепсі», як закликає реклама, коли воно не хоче хворіти і гладшати. У популярних солодких напоях, окрім цукру, є ще й фосфорна кислота. А саме вона, до всього, ще й вимиває кальцій із кісток та зубів.

Про фрукти. Вони містять мінерали, котрі підлужують кров, особливо кислі плоди (лимони, лайми, вишні, кислі яблука на зразок антонівки). А в солодких фруктах цукор переважує активність мінералів. Пам’ятайте це, вибираючи садовину і городину для споживання. Не завдадуть шкоди кислотно-лужному балансові також авокадо, непідсолоджений кокос, грейпфрути і томати. Після кулінарної обробки останні стають дещо кислі. А втім, ця обробка робить антиоксиданти, що містяться в томатах, біодоступнішими. Тому помідори можна їсти — і сирими, і приготованими. Що ж до інших фруктів та овочів, то, безумовно, не варто нехтувати їхніми антиоксидантами, мінералами та вітамінами. Зрештою, підкислювальний ефект фруктів — мінімальний, тому в помірних кількостях вони не порушать кислотно-лужну рівновагу. Однак тим, хто хоче позбутися надмірної ваги, вживати солодкі плоди все ж не варто. Певна річ, це ж стосується діабетиків.

Я вже згадала молочні продукти. Слід знати, що сире молоко підлужує кров, а пастеризоване — підкислює. До уваги жінок, котрі годують грудьми: грудне молоко справляє м’яку підлужувальну дію.

Не менш цікавий і ефект яєць. Їхній білок підкислює кров (ще й містить безліч алергенів), а жовток практично нейтральний, їсти його бажано у сирому вигляді або рідко звареним.

Із початком широкого споживання зернових у людства відбулося серйозне зміщення реакції крові у кислий бік. Про це слід пам’ятати повсякчас. У разі, якщо ви хочете зберегти зернові у своєму раціоні, знайте: найбезпечніші з них — гречка, пшоно і кінва. Для довідки: незважаючи на славу «стародавнього зерна», кінва, або кіноа, — це псевдозернова культура з родини амарантових, яку готують та їдять, як і сучасне зерно.

Що ж до овочів, то всі вони добрі. За винятком картоплі, котра багата на крохмаль, який миттю перетворюється на цукор, щойно потрапляє у кишківник. Не всі люди легко перетравлюють клітковину, особливо нерозчинну. Тому овочі слід їсти як у сирому, так і у приготованому вигляді. Не бажана для овочів надмірна кулінарна обробка, надто ж у фритюрі.

Дотримуйтеся викладених вище порад — і ваш кислотно-лужний баланс не порушуватиметься, а відтак уникнете багатьох небезпечних хвороб.

Версія для друку          До списку статтей

Усміхнімося!

Бармен — це той же лікар, тільки з обмеженим набором цілющих засобів.

* * *

Спросоння — це коли намагаєшся серед харчів у холодильнику знайти шкарпетки. А з похмілля — коли знаходиш.

* * *

Прокидаюся сьогодні від гострих запахів, і хочеться солоних огірків. Перша думка: я вагітний. Друга: не може бути, вже й забув, коли востаннє мав секс. Третя: яка в біса вагітність — я ж чоловік. І четверта: все, з Толяном більше не п’ю!

* * *

— Мені, будь ласка, щось заспокійливе.

— Вам у таблетках чи у краплях?

— Не дратуйте мене!

* * *

Він був у чудовій спортивній формі. Щоправда, на череві вона вже не застібалася.

* * *

У ранньому дитинстві мене повели до окуліста. Як і очікували батьки, мені прописали окуляри. І ніхто не здогадався, що я просто не знав абетку...

 

При використанні наших публікацій посилання на «Сільські Вісті» обов’язкове